گروههای محصولات

ماشین لباسشویی هیتاچی HITACHI SF-P150JJ در از بالا 15 کیلو

Hitachi Washing Machine Model SF-P150JJ

وضعیت: موجود نیست
مختصری از ویژگی های این محصول :
شرکت سازنده :
هیتاچی/HITACHI
کشور سازنده :
تایلند
رنگ :
سفید

راهنمایی ماشین لباسشویی های هیتاچی

ماشین لباسشویی های هیتاچی بسیار ساده و اسان برای استفاده می باشند و همچنین در وقت شما بسیار صرفه جویی می کنند.وقتی کسی اسم هیتاچی را می شنود اغلب به چیز های اسیایی فکر می کند ماشین لباسشویی های هیتاچی دارای شهرت و دوام زیاد و ارائه بهترین ماشین الات الکترونیکی می باشد.
در حالی که این روز ها انتظار می رود ماشین لباسشویی ها حدود 5 سال دوام داشته باشند ماشین لباسشویی های هیتاچی می توانند 2 برابر این طول عمر را داشته باشند هیتاچی به عنوان برندی که به اسانی و تا زمانی که قطعات اصلی ان قابل استفاده است تعمیر می شود .

تاریخچه ماشین لباسشویی های هیتاچی
هیتاچی به عنوان یک فروشکاه تعمیر برق در سال 1910 شروع به کار کرد و سپس به یک برند مشهور برای لوازم الکترونیکی و خانگی نه تنها در اسیا بلکه در غرب نیز تبدیل شد . برای تقریبا 100 سال هیتاچی بساری از نواوری ها بیش از بازار لوازم خانگی معرفی کرده اسن و امروزه به یکی از رهبران بازار تکنولوژی تبدیل شده است . هیتاچی از یک مغازه تعمیر برق محلی به شرکت هایی چند ملیتی رشد کرده است اگرچه مسیر هیتاچی تغیر کرده است تمرکز کمتر بر روی محصولات مصرف کنندگان ماشین لباسشویی های این برند یاد اوری مناسبی برای تعهد خود به دوام و خدمات است برخی از ماشین لباسشویی های هیتاچی هنوز در رده بندی بسیار مناسبی از نظر بهره وری و اقتصاد قرار دارند وسایل شستشوی هیتاچی به ساکت بودن و تنظیمات بصری شناخته شده اند .

ویژگی های مشترک ماشین لباسشویی های هیتاچی

هیتاچی همچنان به تولید ماشین لباسشویی به طور عمده برای بازار اسیا ادامه داده است بسیاری از این مدل ها ماشین لباسشویی درب بالا با ظرفیت بزرگ تا حدود 16 کیلو گرم می باشد این ظرفیت با بار گیری زیاد پر فروش ترین محصولات هیتاچی می باشد زیرا این ویژگی به معنای دفعات کمتر شستشو و در نتیجه صرفه جویی بیشتر در انرژی و زمان است . هیتاچی همچنین دارای ماشین لباسشویی هایی با درب جلویی می باشد که مدرن تر و با سلیقه های امروزی سازگاری بیشتری دارد این مدل دارای  تکنولوژی Smart Chip Fuzzy Control  است که در هدایت و کنترل کردن شستشو اسان تر است این ماشین لباسشویی ها همچنین به دلیل کنترل مصرف اب به صورت اتوماتیک گذینه مناسبی می باشد
یکی دیگر از ویژگی های ماشین لباسشویی های هیتاچی ضرب و شتم می باشد ... این ویژگی اجازه می دهد لباس ها در هنگان شستشو بالا و پایین برده شود و یک شبیه سازی از شستشوی دستی می باشد بسیای از ماشین لباسشویی ها یک برنامه خاص برای لباس های ظریف و لغو کردن چرخش دارند .
ماشین لباسشویی های هیتاچی دارای ویژگی هایی از جمله کنترل دما ,گذینه چرخش ,قفل کودک ,تاخیر در شروع ,چرخه سشتشوی سریع , فیلتر پرز و شاخص زمانی که مردم بیشتر به ان ها توجه دارند می باشد .
در حقیقت برخی از مدل ها دارای بدنه فولاد ضد ضرب می باشند . ویژگی های اضافی ماننده کنترل تعادل کنترل کف برنامه های خودکار air jet washing.  برخی از ویژگی های نام برده در این قسمت ممکن است در تمام ماشین لباسشویی های هیتاچی یافت نشود .
مصرف کنندگان باید لیستی از ویژگی های مورد نیاز خود را که بیشترین کاربرد را برای انها دارد تهیه کنند تا کمکی باشد برای پیدا کردن مناسب ترین ماشین لباسشویی .

ویژگی های خوب
ظرفیت بالای ماشین لباسشویی های درب بالایی به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا لباس هایی زیادی را با یک بار بارگیری بشویند که ایده مناسبی برای خانواده های پر جمعیت می باشد .
این ماشین لباسشویی ها همچنین می توانند به صورتی قابل توجه در مصرف انرژی صرفه جویی نماییند که دلیلی است بر کم شدن پول اب و برق و ایت مزایا دلایلی قوی برای مصرف کنندگان است تا این محصولات را خریداری نمایند .
علاوه بر ظرفیت بالای این ماشین لباسشویی بسیاری از مردم از سهولت در استفاده و راه اندازی اسان ان راضی می باشند برخلاف بسیاری از مارک های دیگر این مدل دارای استفاده بسیار اسان به دلیل خط اتصال لمسی می باشد و شما می توانید چرخه شستشو را انتخاب کرده و به ماشین اجازه دهید شستشو را انجام دهد .

به نظر می رسد ماشین لباسشویی های هیتاچی دارای بدنه محکم و محفظه قابل اعتمادی است و همچنین در مدل های اخیر استفاده کم از اب باعث فروش فوق العاده ان ها می شود .
در واقع ماشین لباسشویی های هیتاچی می توانند وظایف شستشو را با ویژگی های دما قابل کنترل, برنامه شستشو سریع تر ,شستشو فوق العاده وچرخه شستشو مناسب برای لباس های ظریف به صورتی بسیار مناسب انجام دهند .نتیجه
مصرف کنندگان مممکن است تمام امکانات را در ماشین لباس شویی های هیتاچی پیدا نکند می توانند دنبال مدل هایی از برند های دیگر که ویژگی هایی پیشرفته را ارائه می کنند بگردند اما برای کسانی که به دنبال ماشین لباسشویی ساده با کارایی بالا هستند بسیار مدل های درب جلویی و درب بالایی هیتاچی گذینه مناسبی می باشد


 

 

 

 

 

 

 

درایو هوشمند انورتر

شستشوی هوشمند با کارایی بالا و مصرف

انرژی کم

استثنایی در مصرف انرژی

درایو هوشمند انورتر  در ماشین لباسشویی sf-p150jj-1 با قیمت مناسب در بانه پلاس


>برنامه شستشوی هوشمند
>سنسور اکو سه مرحله ای
>کنترل توازن اب

 


طراحی نواورانه جدید و ساده

راحت , استفاده اسان از توابع

> استفاده از کنترل پنل سازگار
> عملکرد ساده با یک فشار
> تنظیمات تنظیم پذیر اسان
> گذینه حافظه

تعمیر و نگه داری اسان,بنابر این همیشه تمیز است

>طراحی شیشه ای در قسمت بالا
>براق,محفظه ی بدون درز
>متحرک,ابل شستشو,همه در یک کشو شوینده

 

تمیزکنندگی خود به صورت خودکار,محفظه محافظ در مقابل لکه

کثیفی ها را تمیز نمی کند اما از ایجاد ان ها جلوگیری می کند روشن شدن برنامه تمیزکنندگی خودکار قبل از شروع حالت خشک شویی

تمیزکنندگی خود به صورت خودکار,محفظه محافظ در مقابل لکه

 


>99% موثر در کاهش باکتری و کپک
>سیستم سنسور قفل ایمنی
>دوش ضربه ای


 

اطلاعات کلی
مدل :
SF-P150JJ
شرکت سازنده :
هیتاچی/HITACHI
کشور سازنده :
تایلند
رنگ :
سفید
نیرو محرکه موتور :
تسمه ای بی صدا
ویژگیها و برنامه های شستشو
بخارشور :
سیستم شستشوی هوشمند :
قفل کودک :
اندازه باز شدن درب :
180درجه
شستشوی عادی :
خاموش شدن خودکار :
تمیز کردن خودکار قفسه :
مراقبت از لباس نوزاد :
شستن لباس های تیره :
نمایش زمان باقی مانده :
شستن لحاف :
صفحه نمایش بررسی خطا :
شستن لباس های ظریف :
شستشوی مخلوط :
شستشوی لباس های ورزشی :
کنترل ولتاژ :
شستشوی سازگار با محیط زیست فوق العاده :
کنترل ضد کف :
شستن لباس های پشمی :
جلوگیری از چین و چروک :
شستشوی ضد الرژی :
شستشوی سریع 30 :
گزینه شستشوی روزانه :
فقط چرخش :
نگه داشتن شستشو :
سنسور تشخیص وزن :
پیش شستشو :
شستشوی پارچه های خیس :
سشتشوی ملافه :
مشخصات ظاهری
وزن :
71کیلوگرم
عرض :
715میلی متر
عمق :
776میلی متر
ارتفاع :
1088میلی متر

تغییرات قیمت

ماشین لباسشویی هیتاچی HITACHI SF-P150JJ در از بالا 15 کیلو

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha