گروههای محصولات

یخچال فریزرسایدبای ساید28 فوت SAMSUNG RS22HKNRS سامسونگ

HM10 SBS WITH EASY HANDLE, 506 L RS22HKNRS

 

یخچال فریزرسایدبای ساید 28 فوت (506) لیترسامسونگ مدل SAMSUNG RS22HKNRS
HM10 SBS WITH EASY HANDLE, 506 L RS22HKNRS

مشخصات کلی
نوع محصول یخچال فریزر
کشورسازنده کره
شرکت سازنده سامسونگ
ظرفیت خالض کل 506
ظرفیت خالص یخچال 372
ظرفیت خالص فریزر 179
فروشگاه توزیع کننده بانه پلاس/ baneh plus
ابعاد و وزن
ابعاد خالص 912
وزن خالص 130 کیلوگرم
ارتفاع خالص موردبالولا 1.789
ارتفاع خالص موردبدون لولا 1.789
عمق خالص بادستگیره 672
عمق خالص بدون دستگیره 736
عمق خالص بدون درب 605
ویژگی های خنک کننده
سیستم خنک کننده دوقلو
بدون برفک بله
چند جریان بله 
ویژگی های یخچال
تعداد کشو های میوه و سبزیجات 2 عدد
کنترل رطوبت خیر
تعداد قفسه ها 5 عدد
قفسه بطری های شیشه ای بله
تعداد قفسه های شیشه ای 3عدد
ضد نشت گزینه
قفسه تاشو گزینه
تعداد قفسه های روی درب 4 عدد
محفظه لبنیات بله
گالن ذخیره سازی درب خیر
جای تخم مرغ بله
نور داخلی 30Wx3ae
رفع کننده بوی بد بله
ویژگی های فریزر
یخ ساز خودکار
تعداد قفسه ها 4عدد
تعداد قفسه های شیشه ای 3عدد
نور داخلی (WxEA) 40Wx1ae
تعداد قفسه های روی درب 3 عدد
تعداد قفسه های میوه و سبزیجات 2 عدد
کیفیت فوق العاده بالای فضا خیر
آب سردکن بله
فیلتر آب داخلی بله
صفحه نمایش و کنترل ال ای دی / LED
دسته دسته اسان
سایر ویژگی ها
زنگ هشدار درب بله
مبرد R134a
عایق سیلیکون بله                                                                        
سیستم سلامت نانو سیلور خیر
رده
نوع یخچال SBS
کارایی
رده استار فریزر 4 استار

یخچال فریزرسایدبای ساید 28 فوت (506) لیترسامسونگ مدل samsung rs22hknrs hm10 sbs with easy handle, 506 l rs22hknrs


 راز کوچک سبک ( استایل )

با خرید یخچال فریزر ساید بای ساید و دو قلو با مارک های اصلی و قیمت های مناسب از بانه پلاس , بهترین ها را برای خانواده خود به ارمغان ببرید


راز پنهان پشت طراحی HM10 , که ظاهری شیک و فوق العاده به این یخچال فریزر می دهد , دسته راحت هوشمندانه و زیرکانه آن می باشد که بدون حجم بوده و بر خلاف یخچال فریزرهایی که دارای قطعات بیرون زده از یخچال می باشند هیچ گونه خطری برای افراد و کودکان کنجکاو ندارد .
این دسته نه تنها برای کودکان خطری ندارد بلکه به اندازه کافی آسان بوده و بدون نیاز به نیروی بیشتر و تنها با یک انگشت کوچک  شما می توانید به هر آنچه می خواهید دسترسی داشته باشید .
 نگه داری مواد غذایی در فوق العاده ترین شرایط با خنک کننده دوقلو در یخچال فریزرسایدبای ساید 28 فوت (506) لیترسامسونگ مدل SAMSUNG RS22HKNRS

 


 نگه داری مواد غذایی در فوق العاده ترین شرایط با خنک کننده دوقلو
اکنون سامسونگ یک تکنولوژی خنک کننده یخچال و فریزر را برای شما به ارمغان می آورد که ارزش آن 5 بار بیش از قیمت یخچال فریزر است . سیستم خنک کننده دوقلو ما تمام محفظه های داخل یخچال را به طور مستقل کنترل می کند . هوای داخل فریزر خشک باقی می ماند , هوای داخل یخچال نیز مرطوب می باشد تا مواد غذایی داخل یخچال در اوج کیفیت خود نگهداری شوند . این یک تکنولوژی ست که در داخل یخچال فریزرها و سای بای ساید های حرفه ای به کار می رود اما ما آن را در داخل تمام محصولات سامسونگ به کار برده ایم .
تفکر هوشمند , زندگی ساده


 

 
در یخچال فریزرسایدبای ساید 28 فوت (506) لیترسامسونگ مدل SAMSUNG RS22HKNRS  سایز مناسب آب سردکن استفاده از آن را راحت کرده است

 سایز مناسب آب سردکن استفاده از آن را راحت کرده است
آب سردکن و یخ ساز این یخچال دارای سایزی منحصر به فرد بوده و ه همین خاطر می توان به آسانی پارچ آب و یا لیوان های بلند را به راحتی از آب تصفیه شده یا قالب های کوچک و نگینی یخ پر کرد . مهم نیست که شما چه چیزی می نوشید یا از یخچال برای خود می ریزد , مهم این است که همه چیز درست در همین جا , در نوک انگشتان شما قرار دارد .
 

 

 

 


یخچال فریزرسایدبای ساید 28 فوت (506) لیترسامسونگ مدل SAMSUNG RS22HKNRS  دارای ویژگی coolselect zone™ می باشد .  coolselect zone™ سامسونگ یک کشو مستقل است که به عنوان یک یخچال فریزر در داخل یخچال فریزر شما عمل می کند


یخچال فریزر در داخل یخچال فریزر
برای بر آوردن نیازها و خواسته های شما و اعضای خانواده تان طراحی شده است . CoolSelect Zone™ سامسونگ یک کشو مستقل است که به عنوان یک یخچال فریزر در داخل یخچال فریزر شما عمل می کند . کافیست از بین چهار نوع تنظیمات حالتی را که برای نوع مواد غذایی که می خواهید ذخیره کنید مناسب است انتخاب کنید - حالت انجماد ملایم , حالت سرد شدن سریع , حالت سرد و حالت خنک - و کشو ه سرعت دما ( درجه حرارت ) خود را تغییر می دهد تا با نیاز منحصر به فرد شما مطابقت داشته باشد .
تمام اینها تنها به اندازه لمس یک دکمه طول خواهد کشید .


 

 

 


 با خرید یخچال فریزر ها و ساید بای ساید های اینورتر و کم مصرف از بانه پلاس در هزینه های خود صرفه جویی کنید

 


صرفه جویی در انرژی , نور ال ای دی شیک برای یخچال و فریزر شما
یخچال و فریزر شما به وسیله لامپ ال ای دی روشن خواهد شد و هر چیزی که در داخل یخچال یا فریزر شما باشد کاملا روشن و شفاف دیده خواهند شد . این ویژگی لامپ های ال ای دی که 10 بار کمتر از لامپ های معمولی گرما منتشر می کنند موجب می شود کمترین تاثیر را بر اثر نوسانات درج حرارت بر روی مواد غذایی داخل یخچال داشته باشند . این لامپ ها همچنین با مصرف کمتر انرژی به نسبت 20 برابر کمتر و 2 برابر طول عمر بیشتر از لامپ های معمولی باعث صرفه جویی در پول و انرژی شما خواهد شد .
 

 

 

 فضای ذخیره سازی بهینه سازی شده یخچال با جعبه های بزرگ در یخچال فریزرسایدبای ساید 28 فوت (506) لیترسامسونگ مدل SAMSUNG RS22HKNRS

 


 

فضای ذخیره سازی بهینه سازی شده یخچال با جعبه های بزرگ
با وجود جعبه های ذخیره سازی بزرگ منحصر به فرد , یخچال فریزرهای ساید بای ساید سامسونگ به شما امکان می دهد تا میوه و سبزیجات بیشتری را به نسبت یخچالهای معمولی نگهداری کنید . هنگامی که شما جعبه را برای پر کردن بیرون می کشید می توانید به آسانی به تمام فضای آن دسترسی داشته باشید و مچنین به شما امکان می دهد تا هر آنچه را که می خواهید به سادگی و به صورت کاملا موثر سازماندهی کنید .


 

 

 

 


 در یخچال فریزرسایدبای ساید 28 فوت (506) لیترسامسونگ مدل SAMSUNG RS22HKNRS با یخ ساز hm10'sclearview نصب شده بر روی قسمت خارجی در فریزر تا 25 لیتر در فضای ارزشمند فریزر خود صرفه جویی کنید

 

 

 

با سینی های یخ ساز داخل یخچال خود خداحافظی کنید
با یخ ساز HM10'sClearView نصب شده بر روی قسمت خارجی در فریزر تا 25 لیتر در فضای ارزشمند فریزر خود صرفه جویی کنید . با ظرفیت یخ سازی تا 2.0 کیلوگرم این یخ ساز شما همیشه در مواقع نیاز به مقدار زیادی یخ دسترسی خواهید داشت و مشاهده از طریق مخزن یخ به شما امکان می دهد تا آن را ببینید .

 

 فروش یخچال فریزر ها و ساید بای ساید های بانه پلاس با قیمت مناسب و نارک های اصلی

 

 هر چیزی در جای خود
با تعداد زیادی از مخازن مناسب , کارا برای شما تا حد زیادی آسان شده است . این یخچال فریزر دارای فضای بیشتر برای بطری های بلندتر یا کج می باشد و قابلیت نگهداری سبزیجات به صورت تازه با مرطوب کننده خودکار کشو را دارد . با ایستگاه آشامیدنی آن آشپزخانه خود را به یک کافه تبدیل کنید . جعبه های بزرگ در این یخچال فریزر برای ارائه فضای ذخیره سازی بیشتر بزرگتر هستند .
مخزن نگهداری لبنیات با در شیشه ای برای مشاهده مواد غذایی و لبنیات نگهداری شده نیز فضای مناسبی را برای این قبیل مواد غذایی ایجاد می کند . 

 
 در یخچال فریزرسایدبای ساید 28 فوت (506) لیترسامسونگ مدل SAMSUNG RS22HKNRS  هوای خنک کننده از طریق رساناهای متعدد در تمام سطوح قفسه ها جریان می یابد و درجه حرارت و هوای داخل یخچال را ثابت نگه داشته و حفظ می کند .

 

جریان چندگانه
هوای خنک کننده از طریق رساناهای متعدد در تمام سطوح قفسه ها جریان می یابد و درجه حرارت و هوای داخل یخچال را ثابت نگه داشته و حفظ می کند .

 

 

 
یخچال فریزر سامسونگ سازگار با محیط زیست برای بهره وری انرژی چشمگیر و موثر مهندسی شده است که به شما و خانواده شما برای حفظ شیوه زندگی به صورت سبزتر , سالم تر و موثرتر با کاهش مصرف انرژی کمک خواهد کرد .

 

 
R610a & cyclopentane

یخچال فریزر سامسونگ سازگار با محیط زیست برای بهره وری انرژی چشمگیر و موثر مهندسی شده است که به شما و خانواده شما برای حفظ شیوه زندگی به صورت سبزتر , سالم تر و موثرتر با کاهش مصرف انرژی کمک خواهد کرد .


 

 

 


به لطف تکنولوژی حرفه ای سامسونگ , یخچال فریزرهای جدید این برند رده مصرف انرژی a را با دارا بودن عملکرد قدرتمند و ویژگی های سازگار با محیط زیست کسب کرده است

 


انرژی A+
به لطف تکنولوژی حرفه ای سامسونگ , یخچال فریزرهای جدید این برند رده مصرف انرژی A را با دارا بودن عملکرد قدرتمند و ویژگی های سازگار با محیط زیست کسب کرده است

 

تغییرات قیمت

یخچال فریزرسایدبای ساید28 فوت SAMSUNG RS22HKNRS سامسونگ

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha