گروههای محصولات

یخچال فریزر ساید بای ساید SAMSUNG RS21HFLMR سامسونگ 28 فوت

RS21HFLMR H Series Side By Side Refrigerator RS21HFLMR


یخچال فریزر ساید ( ساید بای ساید ) 28 فوت سامسونگ مدل SAMSUNG RS21HFLMR

RS21HFLMR H Series Side By Side Refrigerator  RS21HFLMRظرفیت
نوع محصول یخچال فریزر
خالص کل 524
فریزر 179
یخچال 345
ناخالص کل 660
فروشگاه توزیع کننده بانه پلاس/ baneh plus
کارایی
رتبه فریزر 4Star
رده انرژی A
ویژگی های خنک کننده
سیستم خنک کننده خنک کننده دوقلو
بدون برفک بله
جریان چند گانه بله
ویژگی های فریزر
تعداد کشو میوه و سبزیجات 2 عدد
یخ ساز اتوماتیک ( خودکار )
نور داخلی 40W x 1
جنس قفسه ها - شیشه ای 3 عدد
تعداد قفسه ها 4 عدد
تعداد قفسه های روی در 3 عدد
آب سردکن بله
تصفیه آب داخلی بله
ایستگاه آشامیدنی بله
صفحه نمایش وکنترل ال ای دی / LED
رنگ مشکی
سایر ویژگی ها
زنگ هشدار درب بله
خنک کننده R134a
عایق سیکلوپنتان بله
نوع یخچال فریزر ساید بای ساید
ویژگی های یخچال
تعداد قفسه های میوه و سبزیجات 2 عدد
تعداد قفسه ها 5 عدد
تعداد قفسه های شیشه ای 3 عدد
قفسه های تاشو انتخابی
تعداد قفسه های روی درب 4 عدد
محفظه لبنیات بله                                                                                       
ظرف تخم مرغ بله
نور داخلی 30W x 3
ویژگی خاص
CoolSelect Zone™ بله
مشخصات فیزیکی
وزن خالص 130kg
ابعاد خالص (WxHxD) 912mm
عمق خالص با دسته 672mm

یخچال فریزر ساید ( ساید بای ساید ) 28 فوت سامسونگ مدل samsung rs21hflmr rs21hflmr h series side by side refrigerator  rs21hflmr


راز پنهان پشت طراحی hm10 , که ظاهری شیک و فوق العاده به این یخچال فریزر می دهد , دسته راحت هوشمندانه و زیرکانه آن می باشد که بدون حجم بوده و بر خلاف یخچال فریزرهایی که دارای قطعات بیرون زده از یخچال می باشند هیچ گونه خطری برای افراد و کودکان کنجکاو ندارد .

 

راز کوچک سبک ( استایل )


راز پنهان پشت طراحی HM10 , که ظاهری شیک و فوق العاده به این یخچال فریزر می دهد , دسته راحت هوشمندانه و زیرکانه آن می باشد که بدون حجم بوده و بر خلاف یخچال فریزرهایی که دارای قطعات بیرون زده از یخچال می باشند هیچ گونه خطری برای افراد و کودکان کنجکاو ندارد .
این دسته نه تنها برای کودکان خطری ندارد بلکه به اندازه کافی آسان بوده و بدون نیاز به نیروی بیشتر و تنها با یک انگشت کوچک  شما می توانید به هر آنچه می خواهید دسترسی داشته باشید .


 صرفه جویی در انرژی , نور ال ای دی شیک برای یخچال و فریزر شما

صرفه جویی در انرژی , نور ال ای دی شیک برای یخچال و فریزر شما


یخچال و فریزر شما به وسیله لامپ ال ای دی روشن خواهد شد و هر چیزی که در داخل یخچال یا فریزر شما باشد کاملا روشن و شفاف دیده خواهند شد . این ویژگی لامپ های ال ای دی که 10 بار کمتر از لامپ های معمولی گرما منتشر می کنند موجب می شود کمترین تاثیر را بر اثر نوسانات درج حرارت بر روی مواد غذایی داخل یخچال داشته باشند . این لامپ ها همچنین با مصرف کمتر انرژی به نسبت 20 برابر کمتر و 2 برابر طول عمر بیشتر از لامپ های معمولی باعث صرفه جویی در پول و انرژی شما خواهد شد .

با یخ ساز hm10'sclearview نصب شده بر روی قسمت خارجی در فریزر تا 25 لیتر در فضای ارزشمند فریزر خود صرفه جویی کنید

 

با سینی های یخ ساز داخل یخچال خود خداحافظی کنید


با یخ ساز HM10'sClearView نصب شده بر روی قسمت خارجی در فریزر تا 25 لیتر در فضای ارزشمند فریزر خود صرفه جویی کنید . با ظرفیت یخ سازی تا 2.0 کیلوگرم این یخ ساز شما همیشه در مواقع نیاز به مقدار زیادی یخ دسترسی خواهید داشت و مشاهده از طریق مخزن یخ به شما امکان می دهد تا آن را ببینید .


 

 

 

با تعداد زیادی از مخازن مناسب , کارا برای شما تا حد زیادی آسان شده است . این یخچال فریزر دارای فضای بیشتر برای بطری های بلندتر یا کج می باشد و قابلیت نگهداری سبزیجات به صورت تازه با مرطوب کننده خودکار کشو را دارد

هر چیزی در جای خود


با تعداد زیادی از مخازن مناسب , کارا برای شما تا حد زیادی آسان شده است . این یخچال فریزر دارای فضای بیشتر برای بطری های بلندتر یا کج می باشد و قابلیت نگهداری سبزیجات به صورت تازه با مرطوب کننده خودکار کشو را دارد . با ایستگاه آشامیدنی آن آشپزخانه خود را به یک کافه تبدیل کنید . جعبه های بزرگ در این یخچال فریزر برای ارائه فضای ذخیره سازی بیشتر بزرگتر هستند .
مخزن نگهداری لبنیات با در شیشه ای برای مشاهده مواد غذایی و لبنیات نگهداری شده نیز فضای مناسبی را برای این قبیل مواد غذایی ایجاد می کند . 

 

سیستم خنک کننده دوقلو ما تمام محفظه های داخل یخچال را به طور مستقل کنترل می کند

 

نگه داری مواد غذایی در فوق العاده ترین شرایط با خنک کننده دوقلو


اکنون سامسونگ یک تکنولوژی خنک کننده یخچال و فریزر را برای شما به ارمغان می آورد که ارزش آن 5 بار بیش از قیمت یخچال فریزر است . سیستم خنک کننده دوقلو ما تمام محفظه های داخل یخچال را به طور مستقل کنترل می کند . هوای داخل فریزر خشک باقی می ماند , هوای داخل یخچال نیز مرطوب می باشد تا مواد غذایی داخل یخچال در اوج کیفیت خود نگهداری شوند . این یک تکنولوژی ست که در داخل یخچال فریزرها و سای بای ساید های حرفه ای به کار می رود اما ما آن را در داخل تمام محصولات سامسونگ به کار برده ایم .
تفکر هوشمند , زندگی سادهبرای بر آوردن نیازها و خواسته های شما و اعضای خانواده تان طراحی شده است . coolselect zone™ سامسونگ یک کشو مستقل است که به عنوان یک یخچال فریزر در داخل یخچال فریزر شما عمل می کند

یخچال فریزر در داخل یخچال فریزر

برای بر آوردن نیازها و خواسته های شما و اعضای خانواده تان طراحی شده است . CoolSelect Zone™ سامسونگ یک کشو مستقل است که به عنوان یک یخچال فریزر در داخل یخچال فریزر شما عمل می کند . کافیست از بین چهار نوع تنظیمات حالتی را که برای نوع مواد غذایی که می خواهید ذخیره کنید مناسب است انتخاب کنید - حالت انجماد ملایم , حالت سرد شدن سریع , حالت سرد و حالت خنک - و کشو ه سرعت دما ( درجه حرارت ) خود را تغییر می دهد تا با نیاز منحصر به فرد شما مطابقت داشته باشد .
تمام اینها تنها به اندازه لمس یک دکمه طول خواهد کشید .


 
سایز مناسب آب سردکن استفاده از آن را راحت کرده است

 

سایز مناسب آب سردکن استفاده از آن را راحت کرده است

آب سردکن و یخ ساز این یخچال دارای سایزی منحصر به فرد بوده و ه همین خاطر می توان به آسانی پارچ آب و یا لیوان های بلند را به راحتی از آب تصفیه شده یا قالب های کوچک و نگینی یخ پر کرد . مهم نیست که شما چه چیزی می نوشید یا از یخچال برای خود می ریزد , مهم این است که همه چیز درست در همین جا , در نوک انگشتان شما قرار دارد .

 

 

 با وجود جعبه های ذخیره سازی بزرگ منحصر به فرد , یخچال فریزرهای ساید بای ساید سامسونگ به شما امکان می دهد تا میوه و سبزیجات بیشتری را به نسبت یخچالهای معمولی نگهداری کنید

 

فضای ذخیره سازی بهینه سازی شده یخچال با جعبه های بزرگ

با وجود جعبه های ذخیره سازی بزرگ منحصر به فرد , یخچال فریزرهای ساید بای ساید سامسونگ به شما امکان می دهد تا میوه و سبزیجات بیشتری را به نسبت یخچالهای معمولی نگهداری کنید . هنگامی که شما جعبه را برای پر کردن بیرون می کشید می توانید به آسانی به تمام فضای آن دسترسی داشته باشید و مچنین به شما امکان می دهد تا هر آنچه را که می خواهید به سادگی و به صورت کاملا موثر سازماندهی کنید .
 

 

هوای خنک کننده از طریق رساناهای متعدد در تمام سطوح قفسه ها جریان می یابد و درجه حرارت و هوای داخل یخچال را ثابت نگه داشته و حفظ می کند .

جریان چندگانه


هوای خنک کننده از طریق رساناهای متعدد در تمام سطوح قفسه ها جریان می یابد و درجه حرارت و هوای داخل یخچال را ثابت نگه داشته و حفظ می کند . 

 


r610a & cyclopentane یخچال فریزر سامسونگ سازگار با محیط زیست برای بهره وری انرژی چشمگیر و موثر مهندسی شده است که به شما و خانواده شما برای حفظ شیوه زندگی به صورت سبزتر , سالم تر و موثرتر با کاهش مصرف انرژی کمک خواهد کرد .

R610a & cyclopentane

یخچال فریزر سامسونگ سازگار با محیط زیست برای بهره وری انرژی چشمگیر و موثر مهندسی شده است که به شما و خانواده شما برای حفظ شیوه زندگی به صورت سبزتر , سالم تر و موثرتر با کاهش مصرف انرژی کمک خواهد کرد .

 

 

 

 


انرژی a+ به لطف تکنولوژی حرفه ای سامسونگ , یخچال فریزرهای جدید این برند رده مصرف انرژی a را با دارا بودن عملکرد قدرتمند و ویژگی های سازگار با محیط زیست کسب کرده است .

 

انرژی A+

به لطف تکنولوژی حرفه ای سامسونگ , یخچال فریزرهای جدید این برند رده مصرف انرژی A را با دارا بودن عملکرد قدرتمند و ویژگی های سازگار با محیط زیست کسب کرده است .

 

 

 

 

لینک های مرتبط:

. نکته های خرید یخچال و فریزر

. چگونه یک یخچال فریزر بخریم؟

. راهنمای خرید یخچال فریزر

. مقایسه ی یخچال فریزرهای ال جی با سامسونگ

. نقد و بررسی یخچال فریزر های ساید بای ساید

.مزایا و معایب یخچال فریزر های ساید بای ساید

. ذکر چند ویژگی مهم در یخچال و فریزرهای جدید

. راهنمای خرید و نکاتی که باید قبل از خرید یخچال فریزر در نظر داشته باشیم

تغییرات قیمت

یخچال فریزر ساید بای ساید SAMSUNG RS21HFLMR سامسونگ 28 فوت

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha