گروههای محصولات

موکن لیزری فیلیپس مدل PHILIPS SC2004

philips laser hair removal sc2004


سیستم موکن لیزری فیلیپس مدل PHILIPS SC2004/11

Lumea IPL hair removal system
For treatment on body and face, 140, 000 flashes, Cordless, Slide and flash technology SC2004/11


مشخصات فنی
تاثیر نور (J/cm2) قطعه پیوست برای بدن 2.5-5.6 J/cm2
قطعه پیوست دقیق 2.6-5.9
طیف نور قطعه پیوست برای بدن > 570 nm
قطعه پیوست دقیق > 600 nm
لامپ با کارایی بالا ارائه > 140,000 فلش
حالت برنامه
اسلاید و فلش برای استفاده راحت تر
مرحله و فلش برای استفاده در مناطق دارای انحنا
قطعات پیوست
قطعه پیوست برای بدن (4cm2) برای استفاده زیر خط گردن
قطعه دقیق (2cm2) جهت استفاده ایمن برای صورت
قابلیت تنظیم و تنظیمات ایمنی
سیستم ایمنی حلقه ای جلوگیری از فلش زدن ناخواسته
5 تنظیم انرژی نوری قابل تنظیم برای نوع پوست شما
فیلتر uv ( ماورا بنفش ) یکپارچه برای محافظت پوست از نور ماورا بنفش ( UV )
زمینه ها ( مناطق ) کاربرد
مناطق بدن پاها / زیر بغل / شکم / و...
مناطق صورت چانه / خط ریش / بالای لب
زمان برنامه
BIKINI 4 دقیقه
ساق پا 8 دقیقه
زیر بغل 1 دقیقه
لوازم جانبی
پوشش یک عدد کیف کوچک
دستورالعمل استفاده کتابچه راهنمای کاربر کامل
راهنمای شروع سریع
شارژر شارژر چند ولتاژ
قدرت
سیستم نیرو باتری قابل شارژ
ولتاژ 100-240 V
مدت زمان شارژ 100 دقیقه
زمان اجرا حداقل 370 فلش                                                                                 

سیستم موکن لیزری فیلیپس مدل philips sc2004/11  lumea ipl hair removal system for treatment on body and face, 140, 000 flashes, cordless, slide and flash technology sc2004/11


هر روز از پوست صاف خود لذت ببرید سیستم Philips Lumea برای ریشه موهای ضعیف , به صورت بسیار ملایم عمل می کند . نتیجه آن کم پشت شدن موها و به طور طبیعی رشد مجدد موها را مهار می کند . تکرار این روش به صورت منظم , هر روز پوست شما را صاف و نرم نگه می دارد .

 

هر روز از پوست صاف خود لذت ببرید

سیستم Philips Lumea برای ریشه موهای ضعیف , به صورت بسیار ملایم عمل می کند . نتیجه آن کم پشت شدن موها و به طور طبیعی رشد مجدد موها را مهار می کند . تکرار این روش به صورت منظم , هر روز پوست شما را صاف و نرم نگه می دارد . 

بدون زحمت و موثر پوستی صاف و بدون مو داشته باشید


مطالاعات بالینی ما کاهش قابل توجهی در میزان مو به اندازه چهار برابر کمتر را در طول یک ماه استفاده از این شیوه نشان می دهد و در نتیجه آن پوستی صاف و بدون مو خواهید داشت . برای حفظ این نتایج هر بار که نیاز بود از این روش استفاده کرده و آن را ادامه دهید . زمان های مابین استفاده از این دستگاه فیلیپس بر اساس میزان رشد موی شما متفاوت خواهد بود .سازگار برای استفاده ایمن در راحتی منزل خودتان Philips Lumea از فناوری نوآورانه مبتنی بر نور با نام IPL ( Intense Pulsed Light ) استفاده می کند که بر گرفته از تکنولوژی است که در سالن های زیبایی حرفه ای به کار می رود . فیلیپس با این تکنولوژی برای استفاده آسان و ایمن در منزل سازگار شده است . فیلیپس برای توسعه این پیشرفت در زمینه سیستم حذف موهای زائد از نزدیک با متخصصان برجسته پوست همکاری داشته است . بیشتر از 10 سال است که ما تحقیقات مصرف کننده وسیعی را بر روی بیش از 2000 زن انجام می دهیم .

سازگار برای استفاده ایمن در راحتی منزل خودتان

Philips Lumea از فناوری نوآورانه مبتنی بر نور با نام IPL ( Intense Pulsed Light ) استفاده می کند که بر گرفته از تکنولوژی است که در سالن های زیبایی حرفه ای به کار می رود . فیلیپس با این تکنولوژی برای استفاده آسان و ایمن در منزل سازگار شده است . فیلیپس برای توسعه این پیشرفت در زمینه سیستم حذف موهای زائد از نزدیک با متخصصان برجسته پوست همکاری داشته است . بیشتر از 10 سال است که ما تحقیقات مصرف کننده وسیعی را بر روی بیش از 2000 زن انجام می دهیم . 

مناسب برای طیف وسیعی از انواع پوست و مو Philips Lumea به طور موثر ( به طور طبیعی ) بر روی موهای بلوند تیره , قهوه ای و مشکی کار می کند . همانند سایر سیستم های مبتنی بر نور , Philips Lumea بر روی موهای قرمز , بلوند روشن و سفید / خاکستری کاربرد ندارد . Philips Lumea همچنین برای پوست های بسیار تیره مناسب نمی باشد .

 

مناسب برای طیف وسیعی از انواع پوست و مو


Philips Lumea به طور موثر ( به طور طبیعی ) بر روی موهای بلوند تیره , قهوه ای و مشکی کار می کند . همانند سایر سیستم های مبتنی بر نور , Philips Lumea بر روی موهای قرمز , بلوند روشن و سفید / خاکستری کاربرد ندارد . Philips Lumea همچنین برای پوست های بسیار تیره مناسب نمی باشد .

 


 

 5 تنظیمات انرژی نوری قابل تنظیم Philips Lumea پنج تنظیم انرژی نوری برای اطمینان از عملکرد ملایم اما موثر دارد . از IPL مناسب Philips Lumea  استفاده کنید تا بتوانید بر روی پوست های حساس یا قسمت های حساس بدن به صورت ملایم و ایمن آن را به کار ببرید .

پنج تنظیمات انرژی نوری قابل تنظیم


Philips Lumea پنج تنظیم انرژی نوری برای اطمینان از عملکرد ملایم اما موثر دارد . از IPL مناسب Philips Lumea  استفاده کنید تا بتوانید بر روی پوست های حساس یا قسمت های حساس بدن به صورت ملایم و ایمن آن را به کار ببرید .
 

 بی خطر و موثر حتی در قسمت های حساس بدن

بی خطر و موثر حتی در قسمت های حساس بدن با اعتماد بنفس کامل از این دستگاه فیلیپس برای از بین بردن موهای زائد صورت ( بالای لب , چانه و خط ریش ) و قسمت های حساس بدن شامل پاها , زیر بغل , شکم  , بازوها و سایر موهای زائد خود استفاده کنید .


با اعتماد بنفس کامل از این دستگاه فیلیپس برای از بین بردن موهای زائد صورت ( بالای لب , چانه و خط ریش ) و قسمت های حساس بدن شامل پاها , زیر بغل , شکم  , بازوها و سایر موهای زائد خود استفاده کنید .بی خطر و موثر حتی در قسمت های حساس بدن با اعتماد بنفس کامل از این دستگاه فیلیپس برای از بین بردن موهای زائد صورت ( بالای لب , چانه و خط ریش ) و قسمت های حساس بدن شامل پاها , زیر بغل , شکم  , بازوها و سایر موهای زائد خود استفاده کنید .

 

بدون سیم و راحت


طراحی بدون سیم منحصر به فرد Philips Lumea برای حداکثر دسترسی و استفاده راحت بسیار مناسب می باشد .
 

 

 بدون تعویض قطعات , بدون هزینه های پنهان Philips Lumea یک راه حل کامل است که به صورت آماده به کار به محض خارج کردن از جعبه ارائه شده است . از همه مهمتر , این دستگاه هیچ لامپ  جایگزین یا ژل نیاز ندارد .

 

بدون تعویض قطعات , بدون هزینه های پنهان


Philips Lumea یک راه حل کامل است که به صورت آماده به کار به محض خارج کردن از جعبه ارائه شده است . از همه مهمتر , این دستگاه هیچ لامپ  جایگزین یا ژل نیاز ندارد .

 

 


قطعه مناسب و قابل پیوست دقیق برای درمان بی خطر صورت این دستگاه مجهز به قطعه اضافی مناسب است که برای استفاده در نقاط حساس بدن مانند صورت , چانه , خط ریش بسیار کاربردی می باشد . این قطعه همچنین برای سایر نقاط حساس و سخت بدن مانند پاها , زیر بغل و ... بسیار ایمن , بی خطر و مناسب است .

 

قطعه مناسب و قابل پیوست دقیق برای درمان بی خطر صورت


این دستگاه مجهز به قطعه اضافی مناسب است که برای استفاده در نقاط حساس بدن مانند صورت , چانه , خط ریش بسیار کاربردی می باشد . این قطعه همچنین برای سایر نقاط حساس و سخت بدن مانند پاها , زیر بغل و ... بسیار ایمن , بی خطر و مناسب است .

 

 
قطعه مناسب و قابل پیوست دقیق برای درمان بی خطر صورت این دستگاه مجهز به قطعه اضافی مناسب است که برای استفاده در نقاط حساس بدن مانند صورت , چانه , خط ریش بسیار کاربردی می باشد . این قطعه همچنین برای سایر نقاط حساس و سخت بدن مانند پاها , زیر بغل و ... بسیار ایمن , بی خطر و مناسب است .

 

قطعه اضافی بزرگتر برای استفاده سریع


این دستگاه شامل قطعه بزرگتری می باشد که برای تسریع در کار به ویژه در قسمت های بزرگ بدن مانند پاها بسیار مناسب و کاربردی ست .
 

  اسلاید و حالت فلش برای استفاده راحت تر حالت کاربرد اصلی در این دستگاه , حرکت لغزشی را برای استفاده راحت و مکرر فعال می نماید .

 

اسلاید و حالت فلش برای استفاده راحت تر


حالت کاربرد اصلی در این دستگاه , حرکت لغزشی را برای استفاده راحت و مکرر فعال می نماید .

تغییرات قیمت

موکن لیزری فیلیپس مدل PHILIPS SC2004

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha