گروههای محصولات

تلویزیون ال ای دی LG 55LF650T ال جی سه بعدی اسمارت وب او اس 2.0 ال جی 55 اینچ

LG webOS 3D TV 55LF650T


تلویزیون ال ای دی سه بعدی اسمارت وب او اس 2.0 ال جی 55 اینچ مدل LG 55LF650T

LG webOS 3D TV 55LF650T


اطلاعات کلی
مدل 55LF650T
سال ساخت 2015
شرکت سازنده ال جی / LG
کشور سازنده کره / KOREA
فروشگاه عرضه کننده بانه پلاس / WWW.Banehplus.com / baneh plus
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش ال ای دی
رزولوشن 1920x1080
سایز صفحه نمایش (cm) 55
نوع BLU مستقیم
سیستم پخش
DVBT/T2 بله
ویدیو
موتور XD سه گانه بله
کاهش دهنده نویز فعال بله
رنگ سفید شفاف دینامیک بله
Real Cinema 24P بله
کدک HEVC 2K 60P
صدا
خروجی صدا 20W
سیستم اسپیکر سیستم اسپیکر 2.0Ch
بزرگنمایی صدای سه بعدی TBD
سیستم صدا صدا فراگیر مجازی پلاس
صدای شفاف II بله
همگام سازی صدای اپتیکال بله
همگام سازی صدا شخصی - همگام سازی صدا وایرلس بله
LG Smart TV
Soc M14+
USB
Divx (SD/HD/Plus HD DivX HD
ویژگی های سه بعدی
قابلیت پخش سه بعدی بله
بازی دوگانه بله
ورودی ها و خروجی ها
USB 2.0 3
HDMI 3
LAN 1
لوازم جانبی
ریموت کنترل MR15  ( مشکی )
HID آماده
نوار صوتی BT آماده                                                                                                                            

تلویزیون ال ای دی سه بعدی اسمارت وب او اس 2.0 ال جی 55 اینچ مدل LG 55LF650T  LG webOS 3D TV 55LF650T
webOS 2.0

webos 2.0 ال جی زندگی شما را آسان کرده و یک محیط تلویزیونی سرگرم کننده برای یادگیری و آسان برای استفاده را ایجاد خواهد کرد


webOS 2.0  ال جی زندگی شما را آسان کرده و یک محیط تلویزیونی سرگرم کننده برای یادگیری و آسان برای استفاده را ایجاد خواهد کرد . حداکثر سازی پتانسیل کامل تلویزیون هوشمند شما راه آسان و دسترسی به گزینه های بیشتر از همیشه را برای شما به امکان پذیر می سازد . عقب بنشینید و در آرامش به webOS 2.0 امکان دهید تماشای تلویزیون را برای شما بدون زحمت و لذت بخش سازد .
 

 نصب و راه اندازی سرگرم کننده

نصب و راه اندازی سرگرم کننده در تلویزیون ال ای دی سه بعدی اسمارت وب او اس 2.0 ال جی 55 اینچ مدل LG 55LF650T


با راه اندازی هوشمند از همان ابتدایی که تلویزیون خود را روشن می کنید از شروع به کار تلویزیون لذت ببرید . پرنده لوبیایی " Bean Bird " شما را از همان تنظیمات اولیه راهنمایی کرده و به شما امکان می دهد در هر زمان که مایل بودید در محیطی عاری از استرس تنظیمات تلویزیون خود را انجام دهید . تابع تنظیمات سریع شما را قادر می سازد هر زمان که از تلویزیون استفاده می کنید , تنظیمات صفحه نمایش خود را تغییر دهید . راه اندازی و تنظیم تلویزیون شما اکنون آسان تر از همیشه است - ساعاتی کاملا سرگرم کننده و لذت بخش را برای خود بسازید .


 

 

 
لانچر " Launcher "

لانچر " launcher " در تلویزیون ال ای دی سه بعدی اسمارت وب او اس 2.0 ال جی 55 اینچ مدل LG 55LF650Tدر حالی که بر روی صفحه جاری خود مانده اید به سایر تنظیمات و اپلیکیشن ها مانند پخش تلویزیونی , سرویس VOD , سایر اپلیکیشن ها و ... حرکت کنید . لانچر به شما امکان می دهد به صورت سریع و یکپارچه به محتویات مشاهدات خود بدون وقفه تغییر وضعیت دهید .


 

 

 

 

 فروشگاه محتویات ال جی " LG Content Store "

برای تمام نیاز های سرگرمی خودتان چیزی جز آنچه از فروشگاه محتویات ال جی عرضه می شود را ترجیح ندهید .برای تمام نیاز های سرگرمی خودتان چیزی جز آنچه از فروشگاه محتویات ال جی عرضه می شود را ترجیح ندهید . ال جی تجربه فروشگاه کامل برای برنامه ها مانند VOD , محتویات سه بعدی , اپلیکیشن ها و ... را به شما ارائه می دهد . هر آنچه که شما می خواهید مشاهده کنید به آسان ترین شیوه در دسترس شما خواهد بود .


 

 

 
دستیار ورودی

دستیار ورودی در تلویزیون ال ای دی سه بعدی اسمارت وب او اس 2.0 ال جی 55 اینچ مدل LG 55LF650T    به شما امکان می دهد دستگاه خارجی مورد نظر خود را به تلویزیون هوشمند وصل کرده و محتویات مورد نظر خود را بر روی تلویزیون اسمارت ال جی مشاهده نمایید .دستیار ورودی به شما امکان می دهد دستگاه خارجی مورد نظر خود را به تلویزیون هوشمند وصل کرده و محتویات مورد نظر خود را بر روی تلویزیون اسمارت ال جی مشاهده نمایید . یک راهنمای مفید و آسان برای دسترسی . منو ورودی ها در قسمت بالا سمت راست به شما ارائه می شود تا به آسانی انتخاب کنید که محتویات متصل به کدام ورودی را می خواهید مشاهده نمایید .

 

 

 

 
اشتراک گذاری هوشمند

اشتراک گذاری هوشمند تلویزیون ال ای دی سه بعدی اسمارت وب او اس 2.0 ال جی 55 اینچ مدل LG 55LF650T

اشتراک گذاری هوشمند به شما امکان می دهد به راحتی به تمامی محتویات مورد علاقه خود در یک هاب سرگرمی دسترسی داشته باشید . سریعا و بدون اتلاف وقت به محتوای ذخیره شده بر روی موبایل هوشمند خوئ دسترسی پیدا کرده و با استفاده از صفحه نمایش بزرگ تلویزیون آن را با اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید . حال هر کسی می تواند با استفاده از اشتراک گذاری هوشمند  سرگرمی های خود را بر روی تلویزیون اسمارت دارای سیستم عامب وب او اس به اشتراک گذاشته و از آن ها لذت ببرد .
 

کنترل جادویی

با استفاده از کنترل جادویی ال جی کنترل تلویزیون ال ای دی سه بعدی اسمارت وب او اس 2.0 ال جی 55 اینچ مدل LG 55LF650T    خود را به صورت کامل در دست بگیرید .


با استفاده از کنترل جادویی ال جی کنترل تلویزیون خود را به صورت کامل در دست بگیرید . با کنترل تلویزیون با یک اشاره و یا یک کلیک درست همانند ماوس کامپیوتر دردسر های اضافی را برای کنترل تلویزیون خود حذف کنید . با استفاده از کنترل جادویی و یونیورسال ال جی کنترل تلویزیون هیچگاه به این آسانی نبوده است . تمام آن چیزی که برای کنترل یک تلویزیون نیاز دارید در این ریموت کنترل می توانید بیابید .


تغییرات قیمت

تلویزیون ال ای دی LG 55LF650T ال جی سه بعدی اسمارت وب او اس 2.0 ال جی 55 اینچ

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha