گروههای محصولات

تلویزیون ال ای دی LG 84LM9600 ال جی اولترا اچ دی 3D اسمارت 84 اینچ

84INCH Class Ultra High Definition 3D TV with Smart TV (83.9" diagonally) 84LM9600


تلویزیون ال ای دی اولترا اچ دی سه بعدی هوشمند 84 اینچ ال جی مدل LG 84LM9600

84INCH Class Ultra High Definition 3D TV with Smart TV (83.9" diagonally) 84LM9600


اطلاعات کلی
مدل 84LM9600
شرکت سازنده ال جی / LG
کشور سازنده کره
نوع ال ای دی اولترا اچ دی سه بعدی اسمارت / Ultra High Definition 3D TV with Smart TV
تصویر
رزولوشن 1920x1080
نرخ شفافیت حرکتی پویا 1000
کنترل میکروپیکسل ( کاهنده منطقه ای ) بله
ویدیو
اصلاح نسبت تصویر 7 حالت (بدون حالت زوم) (16: 9، فقط اسکن، اصلی، عریض کامل ، 4: 3، 14:9، سینما زوم 1)
تصویر جادویی II بله
حالت تصویر 7 حالت (سنسور هوشمند، زنده، استاندارد، سینما، بازی، isf Expert1 ، isf Expert2)
حالت AV (تصویر و صدا) 3 حالت (فعال / سینما / بازی)
موتور XD سه گانه بله
تقویت کننده رزولوشن بله
تقویت کننده هوشمند بله
تقویت کننده رنگ پویا بله
بهینه سازی کنتراست / کاهنده منطقه ای بله
صدا
خروجی صوتی 10W+10W+10W(ساب ووفر )
سیستم بلندگو 2 طرفه 5 بلندگو
صدای شفاف II بله
ساب ووفر بله
بهینه سازی صدا بله ( سه حالت )
بی صدا بله ( نرمال )
مونو / استریو / دوگانه (MTS / SAP) بله
ورودی ها
ورودی RF بله
ورودی AV بله
ورودی کامپوننت 1
ورودی PC بله
USB 2.0 بله
ورودی RGB بله
LAN ( برای مودم ) بله
خروجی صدا دیجیتال بله
مشخصات سینما سه بعدی
SG / سینما سینما
ماژول FPR
تبدیل دو بعدی به سه بعدی بله
تبدیل سه بعدی به دو بعدی بله
کنترل عمق  '0~+20 (default : 10)
کنترل منظر  '-10~+10 (default : 0)
کنترل عمق سه بعدی '0~+20 (default : 10)
اصلاح تصاویر سه بعدی بله
بزرگنمایی صدای سه بعدی بله
بازی دوگانه / 3D بله
تشخیص خودکار فرمت بله
شبکه
وای فای له
تایید ویندوز 7 بله
SIMPLINK (HDMI CEC بله
قابلیت MHL بله
دومین تلویزیون آماده
وای فای مستقیم بله
لینک رسانه بله
DLNA (فیلم / عکس / موسیقی) بله
WIDI بله
ویژگی های خاص
صرفه جویی انرژی هوشمند بله
سنسور هوشمند بله
قفل کلید / قفل کودک بله
دوربین ( آماده / توکار ) بله
EPG (SI -8DAYS بله
نمایش سریع (فلاش بک) بله
تله تکست بله
App Store بله
مرورگر وب کامل بله
سکایپ آماده
مرورگر کانال هوشمند بله
تصویر در تصویر بله

تلویزیون ال ای دی اولترا اچ دی سه بعدی هوشمند 84 اینچ ال جی مدل lg 84lm9600 84inch class ultra high definition 3d tv with smart tv (83.9" diagonally) 84lm9600


عملکرد چشمگیر و طراحی این تلویزیون به گونه ای است که کاملا با هم مطابقت دارد  در تلویزیون ال ای دی اولترا اچ دی فوق بزرگ 84 اینچ و سه بعدی اسمارت ال جی مدل lg 3d tv with smart 84lm9600

 

 

تلویزیون سازگار

عملکرد چشمگیر و طراحی این تلویزیون به گونه ای است که کاملا با هم مطابقت دارد . تلویزیون هوشمند ال جی از هر زاویه ای فوق العاده به نظر می رسد . سبک براق و حداقلی این تلویزیون مکمل تصویر درخشان آن خواهد بود . 

 

 

 

 


معرفی تلویزیون ال ای دی اولترا اچ دی فوق بزرگ 84 اینچ و سه بعدی اسمارت ال جی مدل lg 3d tv with smart 84lm9600

 

 

معرفی تلویزیون اولترا اچ دی 84 اینچ ال جی

این پیروزی تکنولوژیکی در سینما تکنولوژی سه بعدی شگفت انگیزی شبیه به تئاتر را در هر دو زمینه کیفیت و مقیاس فراهم می کند . با وضوح و رزولوشنی بهبود یافته , تقریبا تعداد پیکسل 4 برابر تلویزیون های فول اچ دی , که این مساله تشخیص یک پیکسل تنها را غیر ممکن کرده است . با نسل آینده رزولوشن تلویزیون ا کیفیت 4k خیره کننده هر چیزی را بزرگتر , غنی تر و با جزئیات بیشتر از همیشه مشاهده کنید . شما می توانید از جمله اولین کسانی باشید که نمایش جدید از کیفیت تصویر تلویزیون اولترا اچ دی ال جی را با کیفیت سینمایی به منزل خود می برید . 

 

 

 

 

 با داشتن رزولوشن پیکسل 4 برابر بیشتر از فول اچ دی , تصاویر حتی در فاصله نزدیک به تلویزیون بسیار واضح و واقعی به نظر می رسند در تلویزیون ال ای دی اولترا اچ دی فوق بزرگ 84 اینچ و سه بعدی اسمارت ال جی مدل lg 3d tv with smart 84lm9600
تلویزیون با کیفیت فوق العاده بالا (UHDTV)
رزولوشن 4k را کشف کنید . آینده رزولوشن تلویزیون با کیفیت فوق العاده بالا برای اتاق نشیمن شما به ارمغان آورده شده است . سطح جدید از کیفیت تصویر اولترا اچ دی (3840X2160) فول اچ دی (1920X1080) را به یک وضوح تصویر استاندارد تبدیل کرده است . با داشتن رزولوشن پیکسل 4 برابر بیشتر از فول اچ دی , تصاویر حتی در فاصله نزدیک به تلویزیون بسیار واضح و واقعی به نظر می رسند . از صفحه نمایش با شکوه این تلویزیون تصاویر فوق العاده به عقیده برخی حتی بهتر از سینما به نظر می رسد  . با این کیفیت عالی شما به جای احساس تماشای برنامه مورد علاقه خود آن را زندگی خواهید کرد . با تلویزیون 84 اینچ UHD فورکی ال جی خود را برای تجربه سرگرمی کامل در خانه آماده کنید .
 

 

 

 

 

 ال جی همیشه در ارائه کیفیت تصویر شگفت انگیز پیش گام وده و این صفحه نمایش فوق بزرگ 84 اینچ نیز از این قاعده مستثنا نخواهد بود

 

صفحه نمایش قابل توجه 84 اینچ

ال جی همیشه در ارائه کیفیت تصویر شگفت انگیز پیش گام وده و این صفحه نمایش فوق بزرگ 84 اینچ نیز از این قاعده مستثنا نخواهد بود . سایز فوق العاده بزرگ این تلویزیون که با 4 تلویزیون 42 اینچ برابر است , تصاویری فوق العاده و با کیفیت نفس گیر را به شما ارائه می دهد . تصاویر تلویزیون فورکی بسیار بزرگ و همه جانبه هستند و درست همانند این است که شما در صحنه و بخشی از صحنه ای بشید که می بینید .


 

 

 

 
در تلویزیون ال ای دی اولترا اچ دی فوق بزرگ 84 اینچ و سه بعدی اسمارت ال جی مدل lg 3d tv with smart 84lm9600 نشاطی پر رونق را به فیلم های خانگی خود بیفزایید و با آن نهایت لذت را تجربه کنید .

 

سیستم اسپیکر 2.2

درست همانند اندازه فوق العاده و جزئیات تصویر خیره کننده تلویزیون 84 اینچ یو اچ دی فورکی ال جی , غنی ترین و کامل ترین صدایی را که ممکن است از یک تلویزیون شنیده شود به شما ارائه می دهد . این تلویزیون با صدای 2.2 با قدرت 50 وات شما می توانید یک اثر درخشان از 10 بلندگو شامل دو ساب ووفر قدرتمند عمق و سرزندگی را به برنامه های مورد علاقه شما اضافه خواهد کرد . با تلویزیون 84 اینچ ال جی نشاطی پر رونق را به فیلم های خانگی خود بیفزایید و با آن نهایت لذت را تجربه کنید .


 

 

 
تقویت کننده رزولوشن در این تلویزیون یک ویژگی ست که رزولوشن محتویات اورجینال را تقویت کرده و آنها را به محتویاتی با رزولوشن بالاتر تبدیل می کند . در تلویزیون ال ای دی اولترا اچ دی فوق بزرگ 84 اینچ و سه بعدی اسمارت ال جی مدل lg 3d tv with smart 84lm9600

 

 

محتویات خود را تقویت کنید

تقویت کننده رزولوشن در این تلویزیون یک ویژگی ست که رزولوشن محتویات اورجینال را تقویت کرده و آنها را به محتویاتی با رزولوشن بالاتر تبدیل می کند .


 

 

 

 

 در تلویزیون ال ای دی اولترا اچ دی فوق بزرگ 84 اینچ و سه بعدی اسمارت ال جی مدل lg 3d tv with smart 84lm9600 دروازه ورود شما به سرگرمی های صفحه نمایش بزرگ و نا محدود خواهد بود

 


تلویزیون هوشمند ال جی

تلویزیون اسمارت ال جی دروازه ورود شما به سرگرمی های صفحه نمایش بزرگ و نا محدود خواهد بود . با اتصال اینترنتی بی سیم , شما به دنیایی از محتویات منتخب شامل MLB TV و آخرین فیلم ها , مستقیما از تلویزیون دسترسی خواهید داشت . اکنون تلویزیون های ال جی بیش از همیشه برای استفاده و لذت بردن آسان و قابل دسترس شده اند .
 

 

 

 

 
 دسترسی آسان به محتویات نا محدود در تلویزیون ال ای دی اولترا اچ دی فوق بزرگ 84 اینچ و سه بعدی اسمارت ال جی مدل lg 3d tv with smart 84lm9600


راهی آسان برای دسترسی به محتویات نا محدود

یک راه آسان و حسی برای دسترسی به سرگرمی ها در تلویزیون 84 اینچ فورکی ال جی محتویات نا محدود , هزاران فیلم , برنامه های سفارشی شده , ویدیوها و مرور صفحات وب است که همگی در رابط کاربری ساده سازماندهی شده اند . و زمانی که شما می توانید با کنترل جادویی این تلویزیون اشاره کنید و محتویات مورد نیاز خود را انتخاب کنید دسترسی به این محتویات برای شما آسان تر نیز خواهد بود . چیزی که شما با تجربه تلویزیون هوشمند ال جی دریافت خواهید کرد , نسل بعدی سرگرمی های سازمان دهی شده در رابط کاربری ساده است . 

 

 

 

کنترل جادویی تلویزیون ال ای دی اولترا اچ دی فوق بزرگ 84 اینچ و سه بعدی اسمارت ال جی مدل lg 3d tv with smart 84lm9600 همانند یک جادو کار می کند

 

 

همانند یک جادو کار می کند

انتخاب ویژگی ها و امکانات تلویزیون شما به سادگی تکان دادن دست , استفاده از فرامین صوتی و یا استفاده از گوی برای بالا و پایین آمدن در منوی انتخابی ست . ریموت کنترل های دکمه ای به زودی به جزئی از گذشته تبدیل خواهد شد .


 

 

 

 

 با کنترل جادویی تلویزیون ال جی که نه تنها تلویزیون شما را کنترل خواهد کرد که توانایی کنترل دستگاه بلوری , htib , سیستم صوتی شما را نیز خواهد داشت از شر مجموعه کنترل های خود خلاص شوید .

 


از مجموعه کنترل های خود خلاص شوید

با کنترل جادویی تلویزیون ال جی که نه تنها تلویزیون شما را کنترل خواهد کرد که توانایی کنترل دستگاه بلوری , HTiB , سیستم صوتی شما را نیز خواهد داشت از شر مجموعه کنترل های خود خلاص شوید .


 

 

 

 
شما می توانید فیلم , برنامه تلویزیونی , بازی و نرم افزار مورد علاقه خود را داشته باشید  در تلویزیون ال ای دی اولترا اچ دی فوق بزرگ 84 اینچ و سه بعدی اسمارت ال جی مدل lg 3d tv with smart 84lm9600

 


محتویاتی که می خواهید در نوک انگشان شما هستند

به ارائه دهندگان محتویات برتر مانند Netflix® و YouTube® مستقیما از طریق تلویزیون خود دسترسی داشته باشید . اکنون شما می توانید فیلم , برنامه تلویزیونی , بازی و نرم افزار مورد علاقه خود را داشته باشید . ال جی شما را به محتویاتی که شما و خانواده تان می خواهید متصل می کند .


 

 

 

 

 

 

 به صورت بی سیم فایل ها را از دستگاههای ذخیره سازی خارجی بر روی صفحه نمایش تلویزیون خود اشتراک گذاری و مرور کنید

 

محتویات شما بر روی صفحه نمایش بزرگ

به صورت بی سیم فایل ها را از دستگاههای ذخیره سازی خارجی بر روی صفحه نمایش تلویزیون خود اشتراک گذاری و مرور کنید , به موبایل خود از طریق کابل اچ دی ا اتصال بی سیم متصل شوید و با ویژگی اشتراک گذاری هوشمند تلویزیون ال جی آنچه را بر روی صفحه نمایش تلویزیون نشان داده می شود بر روی موبایل خود ببینید . 

 

 اگر شما فکر می کنید که سه بعدی در سینما جذب و شگفت انگیز است , منتظر باشید تا زمانی که سه بعدی سینمایی و همه جانبه تلویزیون اولترا اچ دی 84 اینچ ال جی را تجربه می کنید .

 

نسل آینده تکنولوژی سه بعدی ال جی

اگر شما فکر می کنید که سه بعدی در سینما جذب و شگفت انگیز است , منتظر باشید تا زمانی که سه بعدی سینمایی و همه جانبه تلویزیون اولترا اچ دی 84 اینچ ال جی را تجربه می کنید . تلویزیون سینمایی 84 اینچ ال جی سینما را به خانه شما می آورد . از عینک های سه بعدی راحت این تلویزیون برای مشاهده افکت های سه بعدی و کیفیت تصویر فوق العاده استفاده کنید .

 

 

 
تلویزیون بازی ال جی , بازی ها را در حالت دو بعدی و اکنون سه بعدی در کیفیتی بالای 1080p/240hz و امکاناتی مانند بازی دوگانه که به دو بازیکن 2 صفحه نمایش جداگانه بر روی یک تلویزیون را در یک زمان خاص در حالت دو بعدی ارائه می دهد , برای شما به ارمغان می آورد .

 

تلویزیون بازی ال جی

نسل آینده گیمرها خواهان تجربه ای بسیار جذاب و بهترین گرافیک می باشند . تلویزیون بازی ال جی , بازی ها را در حالت دو بعدی و اکنون سه بعدی در کیفیتی بالای 1080p/240Hz و امکاناتی مانند بازی دوگانه که به دو بازیکن 2 صفحه نمایش جداگانه بر روی یک تلویزیون را در یک زمان خاص در حالت دو بعدی ارائه می دهد , برای شما به ارمغان می آورد .

 

 

 

 

 

 عینک سه بعدی بدون لرزش ما , درست همانند عینک هایی ست که در سینماها دریافت می کنید در تلویزیون ال ای دی اولترا اچ دی فوق بزرگ 84 اینچ و سه بعدی اسمارت ال جی مدل lg 3d tv with smart 84lm9600

 

آسان برای دوست داشتن , آسان برای به اشتراک گذاشتن

عینک سه بعدی بدون لرزش ما , درست همانند عینک هایی ست که در سینماها دریافت می کنید . بنابراین این عینک ها به باری نیازی نداشته و لازم نیست آنها را شارژ نمایید . از آنجا که عینک های سه بعدی ال جی ارزان و مقرون به صرفه هستند شما می توانید اعضای خانواده خود را برای لذت بردن از فیلم های سه بعدی با این عینک ها مجهز کنید . شما همچنین می توانید از دیگر عینک های سازگار استفاده کنید . این تلویزیون دارای 6 عدد عینک می باشد .


 

 

 

 با ویژگی بازی دوگانه ( dual play ) دو بازیکن صفحه نمایش تلویزیون را به صورت جداگانه به کار می گیرند به صورتی که انگار هر کدام از آنها یک صفحه نمایش کامل را در اختیار دارد  در تلویزیون ال ای دی اولترا اچ دی فوق بزرگ 84 اینچ و سه بعدی اسمارت ال جی مدل lg 3d tv with smart 84lm9600

بازی دو بازیکن بر روی یک صفحه نمایش واحد

با ویژگی بازی دوگانه ( Dual Play ) دو بازیکن صفحه نمایش تلویزیون را به صورت جداگانه به کار می گیرند به صورتی که انگار هر کدام از آنها یک صفحه نمایش کامل را در اختیار دارد . در حالی که بازیکن عینک های سبک و بدون باتری مخصوص را می پوشد , قادر به دیدن بازی خود در تمام صفحه نمایش در حالت دو بعدی بدون دیدن بازی رقیب خواهد بود . با این ویژگی دیگر به تقسیم صفحه نمایش با بازیکن دیگر یا به یک صفحه نمایش دیگر نیاز ندارید . بلکه هر کدام به صورت جداگانه می توانید از صفحه نمایش به صورت 2D استفاده کنید . سیستم بازی دوگانه در این تلویزیون های ال جی با بیشتر سیستم های بازی و حتی با کنسول های بازی قدیمی تر نیز کار می کنند . ویژگی بازی دوگانه به دو عینک F310DP نیاز دارد که به صورت جداگانه به فروش می رسد .


 

 

 ویژگی تبدیل دو بعدی به سه بعدی در این تلویزیون ها تمامی محتویات مورد علاقه شما را از حالت کلاسیک به سه بعدی واقعی و کاملا طبیعی تبدیل خواهد کرد . در تلویزیون ال ای دی اولترا اچ دی فوق بزرگ 84 اینچ و سه بعدی اسمارت ال جی مدل lg 3d tv with smart 84lm9600

 

محتویات سه بعدی نا محدود

این تلویزیون های سه بعدی ال جی تنها برای نسخه های جدید فیلم های سه بعدی کاربرد ندارد . ویژگی تبدیل دو بعدی به سه بعدی در این تلویزیون ها تمامی محتویات مورد علاقه شما را از حالت کلاسیک به سه بعدی واقعی و کاملا طبیعی تبدیل خواهد کرد .
در صورتی که تمایلی به تبدیل دو بعدی به سه بعدی نداشته باشید تلویزیون 84 اینچ اولترا اچ دی ال جی محتویات 2D را با وضوح و جزئیاتی فوق العاده به شما ارائه می دهند .
 

 

 

 


کنولوژی led plus ال جی کنترل روشنایی فوق العاده ای را از طریق کنترل نور ال ای دی حاشیه , برای ارائه کنتراست بهتر , وضوح شگفت انگیز و جزئیات دقیق تر به شما ارائه می دهد . در تلویزیون ال ای دی اولترا اچ دی فوق بزرگ 84 اینچ و سه بعدی اسمارت ال جی مدل lg 3d tv with smart 84lm9600

 

 

برای مبهوت شدن آماده شوید

آیا رنگ هایی غنی تر و سیاهی عمیق تر می خواهید .؟ تکنولوژی LED Plus ال جی کنترل روشنایی فوق العاده ای را از طریق کنترل نور ال ای دی حاشیه , برای ارائه کنتراست بهتر , وضوح شگفت انگیز و جزئیات دقیق تر به شما ارائه می دهد .

 

 

 

 

  

 


ورزش , بازی های ویدیویی و صحنه های دارای حرکت سریع را بدون هر گونه تاری حرکت و با وضوح فوق العاده و شفافیت عالی با تکنولوژی trumotion 240hz ببینید در تلویزیون ال ای دی اولترا اچ دی فوق بزرگ 84 اینچ و سه بعدی اسمارت ال جی مدل lg 3d tv with smart 84lm9600

 

صحنه های حرکتی بدون تاری

ورزش , بازی های ویدیویی و صحنه های دارای حرکت سریع را بدون هر گونه تاری حرکت و با وضوح فوق العاده و شفافیت عالی با تکنولوژی TruMotion 240Hz ببینید . حال تلویزیون شما می تواند خود را با صحنه های دارای حرکت بسیار سریع تطبیق دهد .

 

 

 

 

 صرف نظر از اینکه آیا تلویزیون شما در حال پخش ورزش , فیلم , موسیقی یا بازی باشد , حالت صدای هوشمند به صورت خودکار به گونه ای صدا را تنظیم می کند که شما تمام افکت های فیلم دراماتیکی که می بینید یا بازی مورد علاقه تان را بشنوید .

 

بهینه سازی صدا

صرف نظر از اینکه آیا تلویزیون شما در حال پخش ورزش , فیلم , موسیقی یا بازی باشد , حالت صدای هوشمند به صورت خودکار به گونه ای صدا را تنظیم می کند که شما تمام افکت های فیلم دراماتیکی که می بینید یا بازی مورد علاقه تان را بشنوید .


 

 

 

 

 یک خود کالیبراسیون ساده با نقاط مرجع بر روی صفحه نمایش را برای عناصر کلیدی کیفیت تصویر مانند سطح رنگ سیاه , رنگ , سایه رنگ , وضوح و سطح روشنایی دریافت کنید . با این ویژگی کاربر پسند از تنظیات احتمالی برای تلویزیون خود بپرهیزید . این یک کار جادویی نیست اما اینگونه به نظر می رسد .

 

بهترین تصویر را بیابید

یک خود کالیبراسیون ساده با نقاط مرجع بر روی صفحه نمایش را برای عناصر کلیدی کیفیت تصویر مانند سطح رنگ سیاه , رنگ , سایه رنگ , وضوح و سطح روشنایی دریافت کنید . با این ویژگی کاربر پسند از تنظیات احتمالی برای تلویزیون خود بپرهیزید . این یک کار جادویی نیست اما اینگونه به نظر می رسد .

تغییرات قیمت

تلویزیون ال ای دی LG 84LM9600 ال جی اولترا اچ دی 3D اسمارت 84 اینچ

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha