گروههای محصولات

یخچال فریزر بالا پایین هیتاچی HITACHI R-V720PMSX بالا فریزر-پایین یخچال دو درب اینورتر

755L Big 2 Inverter Series Refrigerator R-V720PMSX

 


فروشگاه اینترنتی بانه پلاس یخچال فریزر های ساید و دوقلو را با مارک اصلی و مناسب ترین قیمت ها به فروش می رساند در محدوده وسیعی با ترکیب دو تکنولوژی نوآورانه , به طور مستقل خنک می شود
در سیستم خنک کننده جدید هیتاچی , کمپرسور اینورتر یخچال قدرت خنک کننده را در طیف وسیعی تنظیم کرده و مقدار هوای سرد تولید شده در داخل یخچال را به میزان نیاز تغییر می دهد . از فن خنک کننده دوگانه این یخچال , هوای خنک مورد نیاز به هر یک از محفظه ها ارائه می شود و به این ترتیب , سیستم خنک کننده جدید , هوای خنک بهینه را در هر زمان فراهم می آورد .

جمع و جور اما دارای کمپرسور با قدرت بالا
کمپرسور اینورتر یخچال فریزر هیتاچی دارای دقت و دوام فوق العاده بوده و در نهایت قدرت خنک کنندگی را در طیف وسیعی از بالا به پایین تنظیم خواهد کرد . بر خلاف کمپرسور های معمولی که تنها با خاموش و روشن شدن , با یک قدرت ثابت خنک می کنند , کمپرسور اینورتر یخچال فریزر های هیتاچی , قادر به فراهم آوردن سرمایش فوق العاده قدرتمند , با تولید حجم زیادی هوای سرد خواهد بود در حالی که سرمایش با قدرت پایین اما کارامد را نیز فراهم می آورد . بسته به شرایط داخل و خارج یخچال که به وسیله سنسور حرارتی سازگار با محیط زیست یخچال و کنترل میکرو کامپیوتر تشخیص داده می شود , هوای خنک بهینه را در هر زمانی فراهم می آورد .

فن اختصاصی برای هر یک از محفظه ها
دو فن اختصاص داده شده , یکی برای محفظه های یخچال و دیگری برای فریزر , به طور مستقل هر یک از محفظه ها را خنک می کند . بنابراین , با توجه به شرایط , هوای سرد تنها به محفظه های یخچال , تنها به فریزر و یا به هر دوی آنها انتقال داده می شود که این کار در یخچال های معمولی که تنها یک فن دارند ممکن نخواهد بود . حتی بیشتر از چیزی که ذکر شد , این فن ها جریان هوا را تنظیم کرده تا هوای خنک را به صورت موثر تر و قدرتمند تر در زمان نیاز ارائه کنند .

 

 

 ترکیب دو تکنولوژی با بهره وری انرژی فوق العاده , شامل کمپرسور اینورتر کنترل کننده قدرت خنک کننده و فن خنک کننده دوگانه کنترل کننده میزان سرمایش و محفظه ای که باید هوای خنک به آن منتقل شود , کارایی فوق العاده را بدون هر گونه هدر رفتن انرژی برای شما تضمین خواهد کرد  / با کیفیت ترین یخچال فریزرها با مارک اصلی و قیمت مناسب را از فروشگاه بانه پلاس خریداری نمایید .

 


پیشگام جهانی در صرفه جویی مصرف انرژی
ترکیب دو تکنولوژی با بهره وری انرژی فوق العاده , شامل کمپرسور اینورتر کنترل کننده قدرت خنک کننده و فن خنک کننده دوگانه کنترل کننده میزان سرمایش و محفظه ای که باید هوای خنک به آن منتقل شود , کارایی فوق العاده را بدون هر گونه هدر رفتن انرژی برای شما تضمین خواهد کرد . در نتیجه یخچال فریزر هیتاچی دارای بالاترین نرخ صرفه جویی در مصرف انرژی در سرتاسر جهان خواهد بود .


مبرد سازگار با محیط زیست R-600a
مبرد R-600a دارای پتانسیل تخریب اوزون در حد صفر بوده و کاملا بدون سی اف سی ( CFC ) می باشد , همچنین بدون HFC بوده و به میزان 1/400 نسبت به مبرد های معمولی در گرم کردن زمین تاثیر دارد .

 

 

 

 
خنک کردن کامل حتی در 60 درجه سانتی گراد

خنک کردن کامل حتی در 60 درجه سانتی گراد
قدرت بالای کمپرسور اینورتر , حجم زیادی از هوای سرد را تولید کرده , و فن دوگانه این هوای سرد را به تمام محفظه های یخچال انتقال داده که ترکیب این دو قدرت خنک کنندگی فوق العاده ای را به یخچال فریزر هیتاچی داده است . بنابراین حتی اگر هوای محیط در حدود 60 درجه سانتی گراد هم بالا برود هر گوشه از یخچال فریزر هیتاچی شما به طور کامل خنک خواهد بود .

جبهه جریان هوا
محفظه های یخچال همچنین با جبهه جریان هوا مجهز شده اند که هوای خنک را به صورت مستقیم به تمام قسمت های درب یخچال برده و بطری های نوشیدنی های شما را خنک خواهد کرد . این ویژگی همچنین دمای هوای یکسان و یکنواخت را در داخل یخچال تضمین خواهد کرد .

 

 

 


عملیات آرام
عملیات آرام و روشن و خاموش شدن بدون صدای کمپرسور محیط زندگی شما را به فضایی آرامش بخش تبدیل خواهد کرد . کمپرسور این یخچال دارای دقت بالا بوده و به صورت کاملا بی صدا خاموش و روشن می شود .
محفظه بزرگ میوه و سبزی در یخچال فریزر هیتاچی

 

حالت انعطاف پذیر انتخابی محفظه ها برای راحتی بیشتر
انتخاب اهرم ( بازو ) یک راه آسان برای تغییر بین حالت سبزیجات , گوشت / لبنیات برای شما فراهم می آورد . این اهرم ها که در دو طرف قرار داده شده اند به شما امکان می دهد که به صورت جداگانه دمای هر طرف از محفظه ها را تنظیم کنید . شما می توانید این جدا کننده ( تقسیم کننده ) را به سمت چپ / راست تغییر داده و فضای بیشتر و قابل انعطاف تری ایجاد کنید .

محفظه سبزیجات بزرگ و نگه دارنده رطوبت
محفظه سبزیجات یخچال فریزر های هیتاچی فضایی با ظرفیت ذخیره سازی فوق بزرگ را به شما ارائه می دهند . این محفظه ها عریض و عمیق بوده و امکان ذخیره سازی سبزیجات و میوه های بزرگ را به شما می دهد و تقسیم کننده متحرک در این قفسه ها یک ذخیره سازی مرتب را برای شما به ارمغان می آورد .

رطوبت ایده آل و بهینه به همراه حفاظت کننده رطوبت
محافظ رطوبت که در قسمت بالای محفظه سبزیجات یخچال فریزر هیتاچی قرار دارد , خنک کنندگی غیر مستقیم را برای حفظ سطح رطوبت بهینه تضمین خواهد کرد . این ویژگی مانع از دست دادن رطوبت سبزیجات شده به طوری که طراوت و تازگی خود را حفظ خواهند کرد .

 

 


ذخیره سازی سبزیجات در دو طبقه
در محفظه های قابل انتخاب حالت سبزیجات را انتخاب کرده و یک قسمت ذخیره سازی دوم برای سبزیجات خود ایجاد کنید با این روش شما حدود 31 لیتر فضا اضافه خواهید کرد . این ویژگی برای زمانی که بخواهید مقدار زیادی میوه و سبزیجات ذخیره کنید بسیار ایده آل خواهد بود .


 

 


یخچال مگا سایز
یخچال فریزر دو در هیتاچی در اندازه بزرگتر از همیشه به شما امکان می دهد که مقدار زیادی مواد غذایی را در آن ذخیره کنید . بنابراین اگر زیاد خرید کرده اید نگران جا سازی آن در یخچال فریزر دو درب هیتاچی نباشید . عرض زیاد این یخچال به شما اجازه می دهد اقلام و ظروف بزرگ را در آن جای دهید .

اطلاعات کلی
مدل :
R-V720PMSX
شرکت سازنده :
هیتاچی
کشور سازنده :
تایلند
نوع محصول :
یخچال بالا فریزر پایین یخچال
اتصال به آب شهری :
یخساز :
دستی
سیستم خنک کننده :
دو فن خنک کننده
مشخصات یخچال
انتخاب حالت محفظه :
قفسه شیشه ای :
جریان هوای جلو :
نور ال ای دی :
مشخصات فریزر
کنترل اینورتر :
کنترل الکترونیکی :
سنسور اکو ترمو :
نمایشگر دیجیتال آبی :
کنترل پنل ال ای دی :
ظرفیت
ظرفیت کل :
755 لیتر
ظرفیت یخچال :
533 لیتر
ظرفیت فریزر :
222 لیتر
محفظه سبزیجات
انجماد سریع :
امکانات عمومی
نمایش قدرت سرما :
هشدار درب :
نوع مبرد :
R-600a
مشخصات فیزیکی
ارتفاع :
1830
عمق بدون دسته :
810
عرض :
910

تغییرات قیمت

یخچال فریزر بالا پایین هیتاچی HITACHI R-V720PMSX بالا فریزر-پایین یخچال دو درب اینورتر

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha