گروههای محصولات

تلویزیون ال ای دی سونی Sony KD-55X9000E الترا اچ دی ( HDR 4K UHD) اسمارت 55 اینچ

Gunmetal U Slate stand KD55X9000E ULTRA HD

ویژگی ها : 

 

واقعیت با X-Dynamic Range Pro مشخص شد : 
این الگوریتم نور پس زمینه منحصر به فرد به وضوح طیف گسترده ای از روشنایی یک تلویزیون LED معمولی برای نور درخشان و عمیق ترین سیاهی باز می شود . هنگامی که با یک سیگنال HDR  ترکیب می شود، درخشندگی بیشتری در هر صحنه خواهید دید، زیرا کیفیت HDR را با رنگ های پر جنب و جوش افزایش می دهد . 
 
 
4K HDR Processor X1 : جزئیات بیشتر، طبیعی تر، واقعی تر است :
پردازشگر 4K HDR X1 با Recast Master HDR مبتنی بر Object  و فناوری Super Bit Mapping 4K HDR ، رنگهای خالص را با سطوح روشنایی بالاتر برای تصاویر واقعی به ارمغان می آورد . دیدن همه چیزهایی که تماشا میکنید عمیق تر، جزئیات و بافت بیشتری به زندگی میبخشد . 
 
 
جزئیات را با 4K HDR کشف کنید : 
تلویزیون سازگار با دامنه دینامیک بالا (HDR) تلویزیون را به شما نشان خواهد داد . همراه با وضوح 4K HDR ، محتوای ویدئویی HDR جزئیات جدانشدنی، رنگ و کنتراست را با دامنه ی وسیعی از روشنایی نسبت به سایر فرمت های ویدیویی ارائه می دهد . نتیجه این عکس واقعی ترین است که تلویزیون ما تا به حال قادر به ایجاد، با برجسته درخشان و جزئیات خوب است . 
 
 
کشف دنیای جدید با Android TV  : 
تلویزیون هوشمند شما دقیق تر شده است . از بسیاری از تجربه های مورد علاقه گوشی های هوشمند خود بر روی یک صفحه نمایش بزرگ و زیبا براویا لذت ببرید . Android TV  با کنترل صدای پیشرفته شما به راحتی با صحبت کردن به شما امکان اتصال و دسترسی به محتویات، فیلم ها و برنامه های تلویزیونی و هزاران برنامه را می دهد . 
 
 
صفحه نمایش Tilluminos : رنگ های اضافی، درخشندگی اضافی : 
رنگ های بیشتر به معنای واقع گرایی بیشتر است . یک نمایشگر Trilluminos  با نور پس زمینه مخصوص آن توسعه یافته به طور انتخابی رنگ ها را در یک محدوده وسیع تر نشان می دهد، به طوری که اطمینان حاصل شود که رنگ های ظریف بیش از حد جذاب و غیر طبیعی نیستند . شما از تصاویر زنده و معتبر لذت خواهید برد که موجب تحریک احساسات در هر صحنه می شوند . 
 
 
هر جزئیات را دوباره با K X-Reality Pro کشف کنید : 
کشف یک دنیای هیجان انگیز از وضوح فوق العاده با هر یک پیکسل به زیبایی بهبود یافته است . قطعات جداگانه هر صحنه با یک پایگاه داده تصویری خاص تجزیه و تحلیل می شوند که به طور مستقل بافت، کنتراست، رنگ و لبه ها را نشان می دهد . این تفاوت با جزئیات فوق العاده جالبی روشن است، هرچیزی که تماشا میکنید . 
 
 
این تلویزیون توسط Netflix توصیه می شود : 
یک تجربه بهتر جریان با تلویزیون توصیه شده Netflix دریافت کنید .تلویزیون توصیه شده Netflix برای عملکرد بالا، ویژگی های هوشمند پیشرفته و دسترسی آسان برنامه انتخاب شده است . شما همچنین می توانید مارکو پولو را در 4K HDR با اشتراک Primium Netflix امروز تماشا کنید . کاربران در ماه های آینده قادر خواهند بود از محتوای HDR بیشتر لذت ببرند . 
 
 
قاب آلومینیومی باریک : 
قاب آلومینیومی باریک به تلویزیون باریک و جذاب، در حالی که تمرکز چشم بر روی صفحه نمایش برای حداکثر سرگرمی است کمک می کند . 
 
 
مدیریت کابل : 
سیم را از بین نبرید . تمام کابل های خود را می توان به طور منظم در سراسر پشت تلویزیون تنظیم و به پایه ایستاده قرار دهید ، بنابراین همه چیز مرتب به نظر می رسد . 
 
 
شیء مبتنی بر HDR  : 
با تجزیه و تحلیل اشیاء در هر صحنه به صورت جداگانه، Remaster Object مبتنی بر تصویر و رنگ و کنتراست را بهینه می کند . این همه چیز را به تماشای فیلم HDR نزدیک تر می آورد . عناصر تاریک تر، عناصر روشن تر ، برای واقع گرایی در هر صحنه قبل از امکان در تلویزیون ما وجود دارد . 
 
 
کابل جلویی : 
تمام کابل های خود را از جعبه تنظیم بالا و یا پخش کننده های Blu-ray در پایه ی منحصر به فرد پنهان کنید .
 
 
 Motionflow XR عمل را صاف نگه می دارد : 
حتی با دنباله های سریع حرکت با  Motionflow XR از جزئیات صاف و تیز لذت ببرید . این فن آوری نوآورانه به ایجاد و درج فریم های اضافی بین آنهایی که اصلی هستند . این فاکتورهای بصری کلیدی را در فریم های متوالی مقایسه می کند ، سپس دومین تقسیم عمل گمشده در توالی ها را محاسبه می کند . بعضی از مدل ها همچنین شامل قرار دادن قاب سیاه و سفید برای نگاه تاری و واقعا سینمایی است . 
 
 
نوار محتوا: همه چیز را سریع پیدا کنید : 
نوار محتوا نوار سریع به شما امکان می دهد فیلم ، نمایش تلویزیونی یا ویدیو مورد نظرتان را پیدا کنید . با کلیک بر روی نوار محتوا و شما می توانید در حالی که شما را از طریق تلویزیون زنده، فیلم ها بر روی تقاضا، نمایش های تلویزیونی دانلود و خیلی بیشتر، تماشا کنید . حتی می توانید نوار محتوا را سفارشی کنید تا محتوایی را که اغلب برای اولین بار به آن می روید را به نمایش بگذارید . 
 
 
Super Bit Mapping 4K HDR  : 
Super Bit Mapping 4K HDR  یک تصویر صاف و طبیعی تر را ایجاد که با کمترین رنگ زدن آن رنگ می کند . با پردازش سیگنال قدرتمند 14 بیتی، نوارهای جامد رنگی یک منبع 8 بیتی یا 10 بیتی را بالا میبرد که با تبدیل درجه بندی معادل 14 بیتی، با 64 برابر بیشتر از سطوح رنگ، تجزیه میشود . این تولید ظریف تولید چهره، غروب آفتاب و سایر نقاط ضخیم رنگی را ارائه می دهد . 
 
 
بگو چه چیزی می خواهید با جستجوی صوتی ببینید؟ : 
مرور زمان کمتر و مرور زمان بیشتری را صرف کنید . جستجوی صوتی در Android TV به شما امکان جستجوی جستجوی گوگل را می دهد و به شما امکان می دهد محتوا را در سرویس های مختلف بدون نیاز به زمان ورود متن جستجو پیدا کنید . شما همچنین می توانید توصیه های دریافت کنید به عنوان مثال، درخواست «Lovey Comedies»، لیستی از گزینه های مناسب را ارائه می دهد . 
 
 
Google Play : دنیای محتوا و برنامه ها : 
فیلم ها و برنامه های تلویزیونی اسکوور، بازی ها و خیلی چیزهای دیگر از Google Play درفت کنید . از یک انتخاب بزرگ و در حال رشد ازapps5 در تلویزیون خود به عنوان یک راه جدید لذت ببرید . 
 
 
Chromecast ساخته شده : با دستگاه های دیگر شما خوب بازی می کند : 
BRAVIA Chromecast ساخته شده است تا شما به راحتی بتوانید سرگرمی های مورد علاقه خود را مانند یوتیوب یا Netflix از دستگاه شخصی خود از صفحه نمایش BRAVIA ی خیره کننده پخش کنید . شما می توانید از اندروید، IOS  یا لپ تاپ خود بازی کنید . 
 
 
ساخته شده برای گوش دادن: ClearAudio+  :
گوش دادن به خود را مثل نگاه طبیعی به واقعیت تبدیل کنید . ClearAudio+ صدای تلویزیون را برای یک تجربه همهجانبه که به نظر میرسد شما را احاطه کرده است ، تنظیم می کند . موسیقی ، جلوه های گفتاری و جلوه های بصری را با وضوح و تفکیک بیشتر و آنچه را که تماشا می کنید ، بشنوید . 
 
 
پاک کردن فاز برای فرکانس صاف و متعادل : 
براویا از یک مدل رایانه ای قوی برای تحلیل و جبران اشتباهات در پاسخ بلندگو استفاده می کند . این کار را با فرکانس بلندگو با دقت بالاتر انجام می دهد.این اطلاعات به منظور لغو هر گونه قله یا سقوط در پاسخ طبیعی سخنران تغذیه می شود - که منجر به صدای خالص، صوتی طبیعی با صاف و حتی تولید مثل از تمام فرکانس ها می شود . 
 
 
DSEE  جزئیات را به موسیقی دیجیتال شما بازگرداند : 
ویدیو اینترنت با وضوح کم ، تلویزیون عقب و دیگر فایل های صوتی بسیار فشرده صدا همیشه عالی است . هنگامی که صدا دیجیتال فشرده می شود، مقدار زیادی از اطلاعات دور می شود . با استفاده از تکنولوژی DSEE اجزای فرکانس از دست رفته (به خصوص فرکانس های بالا) برای صدای طبیعی با احساس بزرگتر بازسازی می شوند . 
 
 
S-Force Front Surround سینمایی :
 لذت بردن از یک صدای فراگیر که باعث می شود در قلب شما اثر بگذارد . S-Force Front Surround  شبیه سازی است که نحوه همبستگی مغز با منابع صوتی برای ایجاد حجم مناسب، انقباض زمان و طیف موج صوتی استفاده از کانال های بلندگو سمت چپ و راست به طور طبیعی با استفاده از زمینه های سه بعدی شما می توانید صدای غنی و با کیفیت بالا را در سراسر منطقه گوش دادن گسترده تر لذت ببرید . 
 
 
سریال AbTak ؛ هرگز یک نمایش را از دست ندهید : 
تلویزیون مورد علاقه خود را هر زمان از طیف گسترده ای از کانال های منطقه ای و ملی با برنامه منحصر به فرد خودتماشا کنید . ناوبری بصری اجازه می دهد تا به راحتی لیست های پخش شخصی ایجاد کنید ، موارد دلخواه را تعیین کرده و برنامه ها را با کانال، قسمت یا زبان سازماندهی کنید . 
 
 
IR-Blaster : همه چیز را با یک کنترل، کنترل کنید : 
Blasterمادون قرمز (IR) به شما اجازه می دهد دستگاه های دیگر خود را از طریق کنترل تلویزیون سونی کنترل کنید . شما می توانید از آن برای کنترل جعبه تنظیم بالا (جعبه کابل) تلویزیون استفاده کنید .
 
 
اطلاع از BRAVIA : چیزی را از دست ندهید : 
چیزی را از دست ندهید در حالی که شما به نمایش مورد علاقه خود جذب می کنید . برنامه Notify BRAVIA را از Google Play به گوشی هوشمند خود دانلود کنید و هنگامی که آن را به همان شبکه متصل کنید، تلویزیون شما در حلقه با اطلاعیه های تماس، پیام های متنی، برنامه های اجتماعی و غیره نگه می دارد . 
 
 
لذت بردن از بازی HDR با PlayStation : 
تلویزیون سونی 4K HDR  شرکای کامل برای کنسولPlayStation4 و PlayStation4Pro است . تجربه خود را در یک بازی سرگرم کننده با بافت های زنده و رنگ های بسیار پر جنب و جوش تجربه کنید . بازی های مورد علاقه خود را با کیفیت تصویر باور نکردنی ببینید . 
 
اطلاعات کلی
مدل :
KD55X9000E
سایز :
55 اینچ
شرکت سازنده :
سونی / sony
کشور سازنده :
مالزی
سال عرضه :
2017
سری :
E
رنگ :
مشکی
اسمارت :
زبان فارسی :
دیجیتال :
شکل پایه :
شفت
سیستم عامل :
اندروید
ویدیو
کیفیت تصویر :
ULTRA HD 4K
HDR :
3D(سه بعدی) :
نوع ال ای دی :
Direct LED
رزولوشن :
3840x2160
نوع صفحه نمایش :
LCD
حالت های تصویر :
12حالت
نسبت تصویر :
16.9
تقویت رنگ پویا :
کاهش دهنده نویز اکتیو :
dynamic clear whait :
در خشندگی الترا :
موتور tru ultra hd :
صدا
توان کلی صدا :
20 وات
تعداد اسپیکر :
2 عدد
حالت های صدا :
5حالت
صدای شفاف ll :
بهینه ساز صدا :
همگام سازی صدای اپتیکال :
پورت های ورودی و خروجی
hdmi :
4 عدد
USB :
3 عدد
ورودی RF :
2(طرف)
ورودی کامپوزیت :
2ورودی
ورودی کامپوننت :
1ورودی
خروجی هدفون :
بلوتوث :
MHL :
اتصال به شبکه
مرورگر وب :
اشتراک گذاری عکس :
اشتراک گذاری ویدیو :
فیسبوک :
یوتیوب :
تویتر :
امکانات وقابلیت های اضافی
قفل والدین :
تلتکست :
تایمر خواب :
خاموش شدن خودکار :
پشتیبانی از هارد خارجی :
تصویر در تصویر :
کنترل صوتی :
مشخصات مصرف انرژی
مصرف برق در حال آماده به کار :
0.5w
مصرف برق در حال کار :
171w
لوازم جانبی
کنترل تاچ پد :
کنترل معمولی :
دفترچه راهنما :
کابل برق :
باتری کنترل :
پایه تلویزیون :
عینک سه بعدی :
ابعاد
وزن با پایه :
18.1کیلوگرم
وزن بدون پایه :
16.9کیلوگرم
وزن کارتن :
27کیلوگرم

تغییرات قیمت

تلویزیون ال ای دی سونی Sony KD-55X9000E الترا اچ دی ( HDR 4K UHD) اسمارت 55 اینچ

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha