گروههای محصولات

یخچال فریزر سایدبای ساید LG GR-M33FWCHL ال جی فولادمدرن براق درب رو درب

DOOR-IN-DOOR SIDE-BY-SIDE PREMIUM SHINY MODERN STEEL FRIDGE GR-M33FWCHL


یخچال فریزر  سایدبای ساید فولاد مدرن براق درب رو درب  ال جی مدل LG GR-M33FWCHL

DOOR-IN-DOOR SIDE-BY-SIDE PREMIUM SHINY MODERN STEEL FRIDGE GR-M33FWCHL


اطلاعات کلی
مدل GR-M33FWCHL
نوع یخچال فریزرسایدبای ساید(درب رودرب)
شرکت سازنده ال جی / LG
کشور سازنده کره / KOREA
فروشگاه عرضه کننده بانه پلاس / WWW.BANEHPLUS.COM / BANEH PLUS
ویژگی ها
رنگ فولادمدرن براق 
قفسه های شیشه ای بله
قفسه های تاشو بله
جعبه های گیاهی بله
یخ ساز بله
آب سردکن خیر
سیستم خنک کننده چند جریان
درب روی درب Door-in-DoorTM بله
نورداخلی ال ای دی
کمپرسور خطی  بله
انجماداکسپرس بله
قفل کودک بله
درب زنگ دار بله
ابعاد
ابعاد WxHxD 1797x912x923mm

یخچال فریزر سایدبای ساید فولاد مدرن براق درب رو درب ال جی مدل lg gr-m33fwchl door-in-door side-by-side premium shiny modern steel fridge gr-m33fwchl

 


درب روی درب ( Door-in-Door™ )

 

یخچال فریزر سایدبای ساید فولاد مدرن براق درب رو درب ال جی مدل lg gr-m33fwchl یخچالی ست با یک درب کوچک بر روی درب اصلی . به این ترتیب شما می توانید مواد غذایی و نوشیدنی را که بیشتر نیاز دارید در دسترس خود و جایی که دسترسی به آن آسان است نگه دارید

یخچال فریزر درب روی درب ال جی یخچالی ست با یک درب کوچک بر روی درب اصلی . به این ترتیب شما می توانید مواد غذایی و نوشیدنی را که بیشتر نیاز دارید در دسترس خود و جایی که دسترسی به آن آسان است نگه دارید . تکنولوژی Door-in-Door این امکان را فراهم می آورد که درب اصلی کمتر باز شده و به تبع آن دمای داخل یخچال فریزر به آسانی به صورت ثابت باقی می ماند .


 


ذخیره سازی هوشمند

یخچال فریزر سایدبای ساید فولاد مدرن براق درب رو درب ال جی مدل lg gr-m33fwchl ست با یک درب کوچک بر روی درب اصلی . به این ترتیب شما می توانید مواد غذایی و نوشیدنی را که بیشتر نیاز دارید در دسترس خود و جایی که دسترسی به آن آسان است نگه دارید

نگه داری مواد غذایی در قسمت ها و قفسه های جداگانه موجب جفظ طعم و بوی مواد شده و از سوی دیگر چیدمان آن ها در داخل یخچال فریزر مرتب خواهد بود . سیستم ذخیره سازی هوشمند ال جی شامل چندین ویژگی هوشمند است که نه تنها دسترسی به مواد غذایی را آسان و سریع می سازد بلکه مطابق با بسیاری از نیاز های مشتریان نیز می باشد .


 کمپرسور خطی اینورتر با 10 سال گارانتی


یخچال فریزر درب روی درب ال جی یخچالی ست با یک درب کوچک بر روی درب اصلی . به این ترتیب شما می توانید مواد غذایی و نوشیدنی را که بیشتر نیاز دارید در دسترس خود و جایی که دسترسی به آن آسان است نگه دارید
کارایی انرژی لوازم خانگی امروزه به صورت یک عنصر کلیدی در آمده است که خریداران به هنگام تصمیم گیری برای خرید یک کالای خاص بسیار به آن توجه می نمایند . به لطف کمپرسور خطی ال جی , این یخچال فریزر از کارایی بالایی برخوردار بوده و کمپرسور آن شامل اجزای کمتری نسبت به کمپرسور های معمولی  می باشد . در نتیجه سر و صدا و نقاط اصطکاک کمتری خواهد داشت . ال جی به تکنولوژی کمپرسور خطی خود بسیار اطمینان داشته و به همین دلیل آن را به مدت 10 سال گارانتی می نماید .

 tilting fresh basket ( سبد کج برای نگهداری میوه و سبزیجات ) در یخچال فریزر سایدبای ساید فولاد مدرن براق درب رو درب ال جی مدل lg gr-m33fwchl

 

 

 

TILTING FRESH BASKET ( سبد کج برای نگهداری میوه و سبزیجات )

از این پس می توانید میوه و سبزیجات خود را در محیط تخصصی تر و به مدت طولانی تر به صورت تازه نگه دارید .


 

 

 

 

 

 

 

 

محفظه نگهداری مخصوص سس و بطری ها در یخچال فریزر سایدبای ساید فولاد مدرن براق درب رو درب ال جی مدل lg gr-m33fwchl

 

 

 

محفظه نگهداری مخصوص سس و بطری ها

این یخچال فریزر دارای قسمت مخصوص تگداری سس و سایر بطری ها ست و با وجود آن تمامی اقلام به صورت یکجا جلو چشم شما خواهد بود . این محفظه قابل جدا شدن و در آوردن است .


 

 

 

 

 

 

 

 

 


یک فضای اضافی در یخچال فریزر سایدبای ساید فولاد مدرن براق درب رو درب ال جی مدل lg gr-m33fwchl اضافه شده است که مخصوص نگهداری اقلام کوچک مانند تخم مرغ , سوسیس و ... است .

 

 

 


فضای اضافی
فضای بیشتر , ذخیره سازی بیشتر ! یک فضای اضافی در این یخچال اضافه شده است که مخصوص نگهداری اقلام کوچک مانند تخم مرغ , سوسیس و ... است .


 

 

 

 

 

 

 


این قفسه را تا کرده و اقلام بلند را دریخچال فریزر سایدبای ساید فولاد مدرن براق درب رو درب ال جی مدل lg gr-m33fwchl خود جا دهید . قفسه ها می توانند با توجه به نیاز سازماندهی شده و چند قسمتی شوند .

 

 

 

قفسه های تاشو
این قفسه را تا کرده و اقلام بلند را در یخچال خود جا دهید . قفسه ها می توانند با توجه به نیاز سازماندهی شده و چند قسمتی شوند . 

 

 

 

 

 

 

 


کشیدن و هل دادن آسان کشو ها . حتی زمانی که کشو ها کاملا پر باشند به نرمی داخل و خارج می شوند .

 

 

 


کشیدن آسان قفسه
کشیدن و هل دادن آسان کشو ها . حتی زمانی که کشو ها کاملا پر باشند به نرمی داخل و خارج می شوند .


 

 

 

 

 

 

 

 


با یخچال فریزر سایدبای ساید فولاد مدرن براق درب رو درب ال جی مدل lg gr-m33fwchl دیگر از این پس بوی غذاها ترکیب نخواهد شد , به صورت جداگانه مواد را دخیره سازی کنید ! ذخیره سازی جداگانه مواد غذایی برای جداسازی بوی غذا .

 

 

 

 

قفسه های نگه داری مواد  تازه
دیگر از این پس بوی غذاها ترکیب نخواهد شد , به صورت جداگانه مواد را دخیره سازی کنید ! ذخیره سازی جداگانه مواد غذایی برای جداسازی بوی غذا .


 

 

 

 

 

 

 


یخچال فریزر سایدبای ساید فولاد مدرن براق درب رو درب ال جی مدل lg gr-m33fwchl با لامپ های ال ای دی روشن شده و به این ترتیب هر گوشه از آن به خوبی قابل رویت خواهد بود

 

 

 

روشنایی ال ای دی
آیا همیشه برای پیدا کردن اقلام کوچکی که در پشت یا بالاترین قسمت یخچال نگه داری کرده اید مشکل دارید ؟ مجبورید اقلام کوچک را جلو چشم نگه دارید ؟ یخچال فریزر های جدید ال جی با لامپ های ال ای دی روشن شده و به این ترتیب هر گوشه از آن به خوبی قابل رویت خواهد بود . علاوه بر این ها به دلیل انتشار کمتر گرما از کارایی انرژی بالایی برخوردار است .

 

 

 

 

 

 

تغییرات قیمت

یخچال فریزر سایدبای ساید LG GR-M33FWCHL ال جی فولادمدرن براق درب رو درب

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha