گروههای محصولات

کارواش حرفه ای کارچر KARCHER K5

k5 FULL CONTROL HOME PRESSURE WASHER

Karcher K5 جدید قدرت شما را  برای مقابله با کارهای سخت در سراسر خانه خود افزایش می دهد . موتور قدرتمند Cool Water با تضمین سه ساله , خریدی  منصفانه به شما ارائه می دهد . سیستم کنترل کامل به شما کمک خواهد کرد که به بهترین وجه ممکن به خانه خود دسترسی پیدا کنید . به سادگی با استفاده از نمادها بر روی برگه های راهنما، براساس سطح مورد نظر برای تمیز کردن، اسپری لایسنس درست را انتخاب کنید . صفحه نمایش LED  روی پشت ماشه نازل به شما در تنظیم فشار کمک خواهد کرد . همانطور که Vario Lance  ، شما را به تنظیم فشار مناسب برای سطح مورد نظر برای تمیز کردن هدایت می کند . این به شما کمک خواهد کرد بهترین نتایج ممکن را با پاک کننده قدرت Karcher  خود به دست آورید . کیت خانگی اضافی شامل یک پاک کننده Patio T350  و یک بطری 1 لیتری پاک کننده سنگ است . T350 شما را قادر به تمیز کردن تا پنج برابر سریعتر از استفاده از یک اسپری معمولی کرده و دارای یک فشار سنج است که شما را در هر دو سطح سنگ سخت و سطوح نرم چوبی تمیز می کند . دسته های اضافی شما را قادر به تمیز کردن سطوح عمودی خواهد کرد . مواد شوینده سنگی به حذف خاک، جلوگیری از بازگشت خاک و حفاظت از سطح از آسیب های آب و هوایی  نیز کمک می کند.

 

ویژگی ها و فواید : 

 

با نازل شستشو کنترل کاملی بر دستگاه داشته باشید : با استفاده از فیدبک LED ی روی دسته ی نازل میتوانید از تنظیم فشار مناسب با توجه به سطح مورد نظر  برای تمیز کردن اطمینان حاصل کنید . فشار را می توان با Vario Power تا زمانی که سطح دلخواه نشان داده شده تنظیم کرد . صفحه نمایشLED  درنازل کنترل اجازه می دهد تا شما به راحتی تنظیم فشار را بررسی کنید . 
 
موقعیت پارکینگ برای نگهداری لوازم جانبی آسان در همه زمان ها : نازل کنترل و اسپری  متصل شده را می توان در حین تمیز کردن بر روی واشر فشار نگهداری کرد . نازل کنترل به راحتی قابل دسترسی است . پس از اتمام کار، نازل کنترل اسپری را می توان بر روی دستگاه نگهداری کرد تا فضا ذخیره شود . 
 

 

 

پر کردن و تمیز کردن : سریع و آسان  از مواد شوینده از طریق واشر فشار، زمانی که در حالت پاک کردن است استفاده کنید . مواد شوینده  را می توان به سرعت و به راحتی با یک حرکت ساده جایگزین کرد . پاک کننده های Karcher باعث افزایش کارایی در هنگام تمیز کردن، جلوگیری از بازگشت خاک و کمک به حفاظت و مراقبت از سطح می شوند .

 

دسته ی تلسکوپی : 
* از آلومینیوم با کیفیت بالا ساخته شده است . 
*برای کشیدن راحت .
*کاملا جمع و جور برای یک راه حل نگهداری فشرده. 
اطلاعات کلی
مدل :
K5
شرکت سازنده :
کارچر/KARCHER
کشور سازنده :
آلمان
نوع :
آب و خاک
رنگ :
زرد
لوله تلسکوبی آلومینیوم :
سیم جمع کن خودکار :
زوم لوله تک لمسی :
دسته حمل سریع :
چرخ لاستیکی :
تخلیه آسان گرد و خاک :

تغییرات قیمت

کارواش حرفه ای کارچر KARCHER K5

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha